Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ember az ilyen?!! (többi lent )

Ember az ilyen?!! (többi lent )

Figyelt kérdés
az egyik osztálytársam kutyát akar panelbe 4.emeletre amivel nincs is gond de! most kell neki azonnal mertazonojannagyoncukiii , egyáltalán nincs tisztában vele hogy a milyen egy kölyökkutya sétáltatni kell tanítani játszani vel ...stb... neki csak azért kell hogy vigye magával és menőzzön vele ( tudja egyáltalán hogy mi az hogy kutya ??!! ) kb. azt hiszi hogy majd nem szedi szét a házat magányában és pisilja össze a házat mert ugyanis nincs vele otthon senki ő csak 2-kor de van amikor 3-kor ér haza basszus nincs tisztában a kutyatartás fogalmával és ez nagyon szomorú azt a kutyát kb. 2 hét múlva visszaviszi majd a tenyésztőhöz hogy milyen rossz a kutya márpedig rossz kutya nincs csak idióta gazdák akik tanítás nélkül elvárnak mindent attól a szegény jószágtól aki csak arra jó hogy hogy a táskában legyen cincálva mindenhova . ez annyira szánalmas hogy neki csak erre kell egy kutya !!!!!

2012. márc. 5. 17:06
1 2
 1/14 Akiteki ***** válasza:
A zsebméretű kutyák kb. 95 %-át ezért szerezték be és ilyenek tartják. Ritka az, aki kutyát akart és kutyaként kezeli.
2012. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Normális tenyésztő úgy sem fog neki kutyát adni!!!!!
2012. márc. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az ilyen embereket én sem értem! Nem értik, hogy a kutya nem tárgy... Gondozni kell őket!

Remélem akitől fogja venni a kutyust, felvilágosítja őt, hogy ez egy élő érző lény! Ha rendesen belegondol akkor remélem, hogy nem fog tartani kutyát, vagy rendesen fogja gondozni!!!!

2012. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
pont ezaz hogy NEM tud róla rendesen gondoskodni mert nincs rá ideje amelett az anyja intézi neki és az anyjának gondolom csak odaadják de ez szerintem felháborító most teljesen be van sózva hogy "jaj de jó lesz egy kutyám" de kb. 2 hét múlva "jaj a francba ha hazamegyek le kell vinnen a kutyámat és már mindenki látta nincs kinek mutogatnom "
2012. márc. 5. 17:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát szegény kutyus! :( Elore sajnálom! Nem tudnád valahogy lebeszélni?
2012. márc. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Milyen fajtát akar venni?
2012. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hát neked ebbe az osztálytársaként nincs jogod megakadályozni.

a helyedben kedves lennék, és finoman adagolnám, hogyan is kell bánni a kutyával.

ha nem hallgat rád, majd hallgatni fog, ha megharapja a kutya.

2012. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

sajnos nem lehet vele beszélni mert ha megmerek neki szólalni erről azzal jön hogy : hagyjál már az én kutyám nem pedig a tied ráadásul neked nincs is szóval ne te akard nekem megmondani hogy hogyan kell tartani egy kutyát !!!

ja az lehet hogy nekem nincs én csak szeretnék de anya sajnos nem engedi de attól még nagyon sok mindent elolvastam a helyes kutyatartásról és sokkal többet tudok róla mint ő ezzel nem hencegni akarok csak akinek nincs az is tudhat valamit am úgytudom hogy yorkit akar de nem tudom pontosan csak azt h valami nagyon kicsit fognak venni. beleképzelni is rossz hogy mindennap suli után hazaszalad és majd jön a suliba a kölyökkutyával aminek még steril helyen van a helye az oltások miatt és majd menőzik meg rázza magát majd szegénnyel . azt ha már mindenki megunta h mindennap húzza a suliba na akkor mennyire unja majd a kutyát de akkor meg majd az állatorvoshoz szaladgálhat vele mert megbetegedett az iskolába hurcolás miatt , előre sajnálom azt a kutyát ://

2012. márc. 5. 18:35
 9/14 Akiteki ***** válasza:

Túlzásokba ne ess, a kutyának nem kell steril környezet, nem szervátültetésen esett át, csak gazdához kerül.

A suliba meg úgysem viheti be, tehát ez nem kérdés.

2012. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem is "zsebkutyám" van, ahogy előttem írták.:) Nem haragszom azokra, akik lenézik azt, akinek ilyen kis méretű kutyája van, mert sajnos nagyon igaz, amit Akiteki írt, hogy az emberek 95%-a valóban csak ezért vágyik ilyen kicsi kutyára. Én azt hiszem (vagy legalábbis remélem), hogy a ritka kivételt képviselem. Bár még csak 5 hónapos kölyökről van szó, de mindenki tátott szájjal nyugtázza, hogy ez aztán egy bátor kutya. És nem úgy bátor, ahogyan ezek a kis szobacirkálók szoktak, hogy pitbullnak képzelik magukat, hanem egyszerűen mindenkivel és minden kutyával megtalálja a közös hangot (már amelyik kutya hajlandó foglalkozni vele...:), jól szocializált, nem akar mindenkinek nekimenni. Sajnos a kérdésben említett egyén kutyája valószínűleg a többséget fogja képviselni, ami miatt eggyel nő azoknak a száma, akik miatt félve mondom ki, hogy milyen kutyám van, mert onnantól nem vesznek komolyan, vagy őt kutyaszámba.:(

Valaki írta, hogy egy normális tenyésztő nem fog neki kutyát adni. Azért remélem a kedves válaszoló sem ilyen naiv.:) Az ilyen szerintem meg sem próbál tenyésztőtől venni, vagy ha mégis és nem kap, akkor simán jó az a szaporítótól is, aki nem fog válogatni a gazdik közül és még olcsóbb is.:)

Szóval összegezve kedves kérdező, nagyon sajnálatos, ami itt történik, de te nem sok mindent tehetsz, csak reméljük, hogy valami csoda történik és a kutyus kutya módjára élhet!

2012. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!