Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondjatok kutyákat akik...

Mondjatok kutyákat akik panelban jól megvannak, nem betegeskednek annyit. és ha sétáltatom legalább 2 órát kíbir. De legalább 5-6 órát kikell bírnia egyedül vagy ha úgy van 1 órát de akkor is egyedül?

Figyelt kérdés
Még suliba járok általában 6 órám van.Anya sokszor nappalos..ezért irtam,ha nem dolgozik akkor csak az kell kibirni amig vásárol.Első kutya,még nem vagyok tapasztalt,bocsi ha hülyeséget irtam.
2012. márc. 6. 16:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ha frise-el vagy havanese-el kapcsolatba lesz kérdésed inkább privátba írd meg,ha lehet :)
2012. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Okés.:)
2012. márc. 6. 17:16
 13/13 anonim ***** válasza:

egy tanács: bármilyen aranyosak is, az illatos útról inkább ne hozz el kölyökkutyát...

nagyon sokszor írják a netboardon is, hogy folyamatosan parvósak a kennelek, könnyen lehet, hogy ha kihozod a kiskutyát akkor rögtön kemény ezreket kell a gyógykezelésére költened, és még akkor sem biztos, hogy életben marad.

vagy kicsit idősebb kutyát keress ott, vagy inkább egy állatvédő szervezetnél érdeklődj, vagy tenyésztőnél.

2012. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!