Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szomszédom azért fejelentehet...

Szomszédom azért fejelentehet hogy a Rottweilerem leszedte róla a nadrágot mert véletlen nyitvahagytam a kaput?

Figyelt kérdés
De azt mondják a szembeszomszédok hogy a kutya akkor támad amikor elkezdett szórakozni vele.
2012. márc. 6. 20:44
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
77%

a kutya nem támadhat akkor sem,ha ütik az orrát.

simán lehetett volna egy kisgyerek a játékkardjával,aki böködi a kutyát. Ha a gyereket szedi szét,akkor mit szólsz?

2012. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Most mindenki egy gyerekel jönn nem harapta meg a kutya csak a nadrágot lecsípte róla.Meg arra olyan kis gyerekek nem laknak de mindegy elrendeződöt a dolog.
2012. márc. 6. 21:01
 13/44 anonim ***** válasza:
84%

"már 100% hogy nem fognak feljelenteni mert kifizetem a kölyöknek a nadrágot."


ez az elmúlt 14 percben derült ki?


te önigazolásért jöttél ide. én lépek is, mert azt nem tudom neked megadni

2012. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
A kutya nem támadhat ha ütik az orrát?? te bolond vagy ?? valamelyik akkor támadna ha elmenne mellette ezér én se tűrném ha az orrom ütnék.
2012. márc. 6. 21:02
 15/44 anonim ***** válasza:
62%

A kutya nem támadhat akkor sem,ha az orrára ütnek. El kell szaladnia,kikerülni aki ráütne. Rámoroghat.

Az örzővédők is ilyenek, az utcán ha valaki megütné,ő szaladna el. Csak akkor támadhat ha én mondom.

Alapvető kutyakiképzési, kutyatartási szabályokkal nem vagy tisztában.

Miért nem lehetett volna egy verek az utcán? Vagy nem lehet egyszer nálatok vendégségben?

2012. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
*gyerek
2012. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy?? Mondom ha ott vagyok nem bánt senkit és akkor se ha nem vagyok ott még az lenne a nagy szám ha a (verek)=gyerek odaütne neki és elszaladna,te normál vagy??
2012. márc. 6. 21:10
 18/44 anonim ***** válasza:
89%
te nem vagy normális. az én kutyám tudod mit csinál, ha ráüt egy gyerek? semmit. rám néz és várja, h rászóljak a gyerekre. nem egyszer megtörtént, tudja, h gyereket nem bántunk, őt meg majd én megvédem. azaz elmagyarázom a lurkónak, h a kutya érző lény, nem lehet csépelni. szerinted legközelebb tépessem szét vele?!
2012. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

normál és kutyakiképző.

Igen,a kutya hátrál, ha támadják, csak hangot adhat és el kell kerülnie amivel támadják.

Akkor támadhat ő (és csakis akkor) ha erre kifejezett parancsot kap.

neked most egy ketyegőbombád van, akit nem tudsz kontrollálni. Megint nyitva marad a kapu,kiszalad (már ezt sem tehetné) és ki tudja mit tesz,ha pl. valaki megijed tőle és megpróbálja elzavarni,amit ő esetleg fenyegetésnek él meg.

2012. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Utálom, hogy az ilyen felelőtlen emberek alapján ítéli meg az egész társadalom a KUTYÁSOKAT! Nem a szimpla kutyatartókra gondolok, hanem a kutyát felelősen nevelő, tartó KUTYÁSOKRA!!!

Vettél egy rottweilert, amely fajtától a legtöbb ember fél, félig-meddig jogosan, hiszen erős, robusztus kutya kifejezett őrző-védő hajlammal...mellesleg a médiában is mindig nyomatják, hogy a rottweiler vérengző fajta, nem való gyerek mellé, stb.

Ha már ilyen kemény ŐV fajtát vettél, akkor az a MINIMUM, hogy gondoskodsz róla, hogy ne tudjon kijutni az utcára felügyelet nélkül!

Az nem mentség, hogy az illető hergelte a kutyát...

Jogosan jelentettek volna fel!

2012. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!