Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Puli panelba? Tapasztalatok...

Puli panelba? Tapasztalatok vélemények?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 08:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

18.

Igen, többen úgy hívják, de nem helyesen.

Pincsi nem létezik, csak pekingi palotakutya.

Létezik pincs (havanese

2012. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Na még egyszer. Nem küldte el...

18.

Igen, többen úgy hívják, de nem helyesen.

Pincsi nem létezik, csak pekingi palotakutya.

Létezik pincs (havanese, bolognese), valamint pincser (német törpe).

2012. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"Ha egy tényezőt vetünk össze, ez esetben a lakásban vs. udvaron kutyatartást, akkor az a korrekt ha az ettől független tényezőket azonosnak vesszük(tehát pl. sétáltatás kérdése), a többinél pedig az átlagot vesszük(átlagos udvar, átlagos lakás, stb.).


A sétáltatás pedig kell, de napi legfeljebb néhány óra nem pótolja azt, amikor ezen felül szabadon mozoghat az udvaron."


Egyetértek. :) De végülis nem az a cél, hogy két dolgot versenyeztessünk (lakás vs kert), hanem, hogy a kérdező kiderítse, hogy az adott körülmények megfelelnek-e a kutyának (függetlenül attól, hogy lehetnének még annál is jobb körülmények).

2012. márc. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Pincsi nem létezik, csak pekingi palotakutya.

Létezik pincs (havanese, bolognese), valamint pincser (német törpe)."


Ezt nem tudtam, köszi. :)

2012. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
68%
Nekem három gyönyörűséges Pulim van. Mi családi házban élünk, hatalmas udvarunk van, de néha mégis elviszem őket sétálni is. Én nem tudnám lakásban tartani őket. Az kín lenne számukra!
2012. márc. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Már csak azért sem érdemes lakásban tartani mert a szőre elég büdi!

A másik hogy tényleg nagy mozgásigényű kutya...nekem is az van ... ja és mellékesen.... képzeld el mondjuk télen a lakásban van 25 C° vagy még több... hát szegény kutya megbolondul!!! Én télen kaptam és mivel kint nagyon hideg volt a konyhában tartottuk( legalábbis éjszaka, de nappal az egész lakásban mozoghatott) az állatorvos majdnem hülyét hapott amikor elmondtuk hogy bent ban a lakásban XD A lelkünkre kötötte hogy ha bent is van akkor is egy FŰTETLEN HELYISÉGBEN LEGYEN (persze ezt mi is tudtuk szóval nem ért váratlanul...a konyhában direkt el volt zárva a radiátor)

Csak annyit akartam mondani ezzel hogy a puli a hideg prérin tereli a nyájat hóban, fagyban, esőben, szélben....és te egy lakásban akarod tartani....?

Ez olyan mint amikor egyik ismerősöm közölte hogy ő egy vizslát tart a 10.-en O.o és csodálkozott hogy hülye a kutya meg állandóan menne ki meg kaparja az ajtót, holott ő naponta 2x elviszi egy 20 perces sétára (csak mellékesen mondom hogy az semmit nem ér...főleg ha nem engedi el és nem futhatja hi magából a felgyülemlett enegriát...) a nagyvársoban te hol tudnád elengedni a pulidat hogy szabadon futkározhasson?

2012. ápr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!