Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondják a pedigree...

Miért mondják a pedigree kutyatápra h rossz minōségū?

Figyelt kérdés

Mi azzal etetünk ès butchers táppal. Konzervbōl is pedigreet esznek na meg persze csitkehúst ès csirkelábat is.

Tènyleg rossz amivel etetünk?


2012. márc. 7. 17:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az én kutyám lefogyott tőle..plusz ment a hasa..aztán elkezdtem RC-vel etetni..nem fogyott le tőle,és normális volt a széklete..
2012. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Akiteki ***** válasza:
Tényleg nem értem, miért kell ebből személyes sértődést csinálni. Ha valaki hulladékkal akarja etetni a kutyáját, akkor tegye azt. Nem kötelező senkinek jó kaját venni, a kérdésre a válaszok pedig elhangzottak.
2012. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert rossz minőségű. Egy ragadozónak nem olyan kaja való, ami nagyrészt gabona, ráadásul a benne lévő kevés tápanyagnak (amin ugyan életben marad a kutya, de megfelelőnek közel sem mondható) sokkal kisebb része szívódik fel, mint ildomos lenne, tehát sokat kell etetni belőle, sokat fog kakálni a kutya, büdös is lesz, a szája is büdös lehet, a nem megfelelő élelmezés gyengíti az egész immunrendszerét, terheli egy csomó felesleges kemikáliával és egyéb anyagokkal, betegségeket okozhat, megrövidítheti az állat életét vagy legalábbis előrehozhatja az öregkorát, már olyan értelemben, hogy hamarabb kezd a kutya nehezen mozogni, korábban jönnek ki rajta az öregkori betegségei, satöbbi.
2012. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jól be lett reklámozva , amúgy egy nagy kupac sz.r

Nekem egyik kutyám sem eszi , igaz mindegyik válogat mind a fene !

2012. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is régen ezzel/ezekkel etettem a kutyáimat, azt hittem ez is elég tápértékű kaja nekik.

Mondjuk..nem nagyon lelkesedtek a száraz tápért, semmilyen formájában.

Aztán vettem brit és profine tápokat, azóta szárazan is megennék, mert azok valóban hús alapú tápok. Nem olsó, ez tény, de a kutyáknak bármit

2012. márc. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!