Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt az egyik kutyánk. A...

Meghalt az egyik kutyánk. A másikkal most sokat kellene lenni?

Figyelt kérdés
Az öregebbik kutyánk meghalt, a fiatalabbik végig mellette volt, most egyedül van. Sokat kell most vele foglalkozni?
2012. márc. 9. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen. És nagyon sajnálom a másik kutyust! Foglalkozzatok a fiatalabbal annyit, amennyit csak tudtok!
2012. márc. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
hozzatok egy új kutyát. Egyrészt egy kutyának se jó egyedül,másrészt ő nem is volt soha egyedül.
2012. márc. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Részvétem...


A fiatallal most rengeteget kell foglalkozni, hihetetlenül hangzik, de ugyanúgy képesek depresszióba zuhanni, mint mi emberek.


Kis idő után, ha úgy gondoljátok, érdemes lenne elmenni egy menhelyre (vagy tenyésztőhöz) keresni egy társat neki.

(Azért jobb, ha ő is veletek van, hogy nehogy olyan kutyát válasszatok, akivel nehezen barátkozik össze.)

2012. márc. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

OFF:

Ki az a majom, aki minden kérdést lepontoz, de választ nem ad?...

2012. márc. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk is egyedül maradt,nagyon depressziós lett,meghízott.Véletlen került a házhoz egy másik kutya(találtuk) és azóta nagyon boldog.Ha úgy érzitek,vége a gyászotoknak és fel vagytok készülve egy újabb kutyára,akkor fogadjatok egyet örökbe :)
2012. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Off:

Volt itt két idióta, trollkodtak, jelentettem a moderátoroknak, szerintem ők pontoztak le mindenkit.

2012. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy mint az embereknél egy társ elvesztése mély sebeket okoz.Ha nem tudtok minél előbb új társat szerezni, legalább annyival oldjátok a stresszes helyzetét, hogy olyan helyre viszitek sétálni ahol sok kutya van-talán segít a feloldódásban.
2012. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Off:

Volt itt két idióta, trollkodtak, jelentettem a moderátoroknak, szerintem ők pontoztak le mindenkit."


Én annyit írtam szerezzen egy macskát a kutyának ebben mi a trolkodás?


Amúgy igazad van:)

2012. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!