Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért nem támad a kutyám az...

Mért nem támad a kutyám az idegenekre?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hónapos Rottweilerem és kutyaiskolába is jár meg minden de nem támad az idegenekre se esetleg vakant egyet de azis ritka valaki azt mondja hogy 1,5 éves korába csibiszeltesem be szerintetek megoldásokat??

2012. márc. 9. 19:24
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Pedig, lehet, az segítene. A kutyák sokat tanulnak a másiktól.
2012. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
most, h végre megtudtuk, mi a "csibiszeltetés" és valóban arra gondolt, amire én, remélem, most már érthetőbb a 2. válaszom :)
2012. márc. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Igen,ez a módszer semmi jót nem ígér.....De,ha jól értettem,ez nem a Kérdező ötlete,valami "szakik" ajánlották neki ezt a megoldást.
2012. márc. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

32. vagyok


sok helyen még mindenkinek ez az első ötlete, anno az én kutyámnál is vagy hárman ajánlották, h megverik nekem (!). az enyém nagyon jó házőrző, de barátságos az emberekkel, tipikus jelzőkutya - ugat, de nem harap. másfél éves koráig mindenki úgy akart belőle még derekabb kutyát faragni, h jól elverik, hátha attól harapós is lesz és így még jobban őrzi majd a házat. persze nem engedtem. sajnos ez még mindig egy gyakran használt népi gyógymód jámbor, emberbarát kutyára :-(

2012. márc. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
hozzáteszem, én pont nem szeretném, h harapós legyen a kutyám. ez csak a vidéki standard. minél vadabb, annál jobb
2012. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Azért nem támad, mert okos kutya, és nem akarja, hogy egy támadás miatt elaltassák... -.- Komolyan azér' tartasz kutyát, ráadásul rotit, mert azt akarod, hogy másokat támadjon meg? Felelősségteljes gondolkodásod van, grat hozzá, és részvétem szegény kutyus miatt...

~ Egy ex roti gazdi

2012. márc. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Te hülye munka kutyának van telepen akkor mindegy ha macskát viszek ha nem támad nézd meg a kommenteket előtte mielőtt ugatsz.
2012. márc. 11. 19:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!