Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ötletekre van szükségem! Hová...

Ötletekre van szükségem! Hová tegyem a macskaalmot, hogy a kutya ne férjen hozzá?

Figyelt kérdés
Egy hete hordom orvoshoz a 9hetes kutyámat hasmenéssel, idáig 10ezer! Külön főzök neki, diétás kaja, sovány csirkehús, kamillatea, gyógyszer, mindenmás, erre most bukott le, hogy kizabálta az alomból a macskacuccost:((((( Guta ütöget perpill.. Az a gond, hogy még a cica is kicsi, nem tud magasra ugrani és mászni sem, ha a wc-ajtót becsukom, akkor a kutya ugyan nem tud bemenni, de a macska sem.Mi a megoldás?
2009. jún. 10. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tedd oda a macska almot ahova nem mehet be a kutya,vagy ha mindenhova bemehet akkor valahonann tiltsátok ki(más megoldás szerintem nincsen)
2009. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Macskaajtót nem lehet vágni annak a helyiségnek az ajtajára, ahol az alom van? Akkor a kutya nem férne be.
2009. jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos albérletben lakunk és a tulaj nem nagyon díjazná, ha szétkapnánk valamelyik ajtót:( Van ugyan olyan helység, ahová nem mehet be a kutya, de onnét a macska is ki van tiltva, mert belepisil a gyerekek ágyába..:S Szóval az sem járható út, hogy oda tegyem az almot.. Nincs valamilyen "rossz szagú" alom, ami neki nem tetszik és ezért nem is áll neki benne kutatni?
2009. jún. 10. 13:54
 4/10 A kérdező kommentje:
... és egyáltalán..Miért esznek a kutyák macskasz*rt? :(((((
2009. jún. 10. 13:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van kutya távoltartó spay amivel be kell fújni és nem megy a közelébe.(de nem tudom hogya macska mit szólna hozzá)
2009. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, a kutyák minden sz.rt megesznek...

Akkor esetleg egy olyat nem tudsz csinálni, hogy az alom tálcát beleteszed egy nagy tv-s dobozba, és csak akkora ajtót vágsz rá, hogy a cicus beférjen rajta?

2009. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ő se menne a közelébe.. :)))
2009. jún. 10. 13:59
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó ötlet ez a dobozos megoldás, de szerintem, szét fogja rágni ez a rosszcsont..:S Megpróbálom azért, hátha..
2009. jún. 10. 14:05
 9/10 anonim ***** válasza:

mivel albérletben tartassz kutyát-macskát , valószínüleg mindegy , hosszútávon a macskaajtó a wc-n ,EZ A JÓ MEGOLDÁS !

kutya-macska shopban kapsz, beépítési útmutatóval.

tapasztalatból beszélek : kutya-macska 3 emeleti panel.

a wc-n a legjobb tartani az almot !!!

a gyerek miatt is !

mikor meg költözöl, szerzel egy másik , hasonló ajtólapot :):):)

2009. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Régebben volt erről a sz*r evésről szó egy Victoria Stillwell előadásban. Azt mondta, hogy a kutyák akkor esznek sz*rt, ha kevés hús és fehérje mennyiséget esznek (Pedigree minőségű tápot, konzervet), mert így a sz*r, ami kijön belőlük, ugyan olyan illatú/ízű mint a táp, és mivel éhes maradt, gyakorlatilag ugyan úgy átment rajta, megeszik. A sz*r evése kiküszöbölhető egy prémium minőségű táppal (Flatazor, Acana, sötöbö...), és ha minden nap adsz a kutyusnak és a cicának is egy kicsi ananászt. Az ananásztól a kutya/macska sz*r iszonyat büdös és rossz ízű lesz, és nem akar majd enni belőle :)))

Ahogy néztem, ez bevált nekik (nem tapasztalatból beszélek, csak így láttam).

2009. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!