Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyámnak a bal első...

A kiskutyámnak a bal első lábán daganat van, voltunk vele állatorvosnál, ő azt tanácsolta ha nagyon fáj a lába, akkor vagy levágja vagy el kell altatni.8 éves pincsi keverék. Nagyon szeretjük őt, nehéz a döntés. Altatás vagy 3 lábbal valo élés?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 19:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Csodadoktorok :)


Állatorvostudományi Egyetem sebészeti tanszék és klinika.

7.ker, István utca 2.

2009. jún. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit gondolkodni,a kutyak hamar alkalmazkodnak a 3 labhoz is es ugy is jol erzik magukat,es meg evekig veletek lehet...
2009. jún. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Végül mi lett a kutyussal? Remélem élt(él)még pár boldog évet?! Ha olvasod írd le mi történt, sajnos az én kutyámmal vagyok most hasonló helyzetben. Azért nem nagyon műthető, mert nem tudják elvarrni, nincs ott elég bőr. Egy éve már megműtötték, de most kiújult. Mekkora volt a daganat? Köszi a választ.

2013. jún. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!