Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan kutya kevesebbet eszik,...

Kan kutya kevesebbet eszik, ha a szexen jár az agy?

Figyelt kérdés

Van egy kan kutyám.Első kutyás gazdi vagyok, most 8 hónapos és folyton a szexen jár az agya.

Már a családban mindenkire rámászott, persze azonnal megszidtuk, és vettünk egy plüsst ami a barátnő szerepét helyettesíti.

Nem akarjuk ivartalanítani, mert fajtiszta 2,5 kg-os yorki és később lehet, hogy szeretnénk kicsiket saját részre.A hátránya ennek a mániájának , hogy nagyon keveset eszik, .Inni iszik ,lehet többet is mint kéne, de enni nem akar,.Mit tehetnénk ?Vigyem el pároztatni?Mi ennek a menete, na és lehet hogy ezért nem eszik ?Dokinál voltunk , mindent rendben talált .


2012. márc. 12. 14:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Közel sem biztos, hogy a szexen jár az esze, mikor rátok mászik! Kamaszodik, feszegeti a határokat. És át is lépi.
2012. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Ha a kan kutya közelében van egy tüzelő szuka, akkor bizony megeshet, hogy nem eszik, annyira izgatott.

A ti kutyátoknak viszont más a baja! Amit csinál, azzal a dominanciáját fejezi ki. El kéne gondolkodni, vajon tisztel-e titeket, meg van-e nevelve. A szaporítást nem ajánlom, ha nincs törzskönyve (először is a kutya fajtatiszta, nem fajtiszta). A kutyának ez nem létszükséglet. Ne kezeld emeberként, neki nincsenek emberi vágyai. Legjobb az ivartalanítás. Ebben a korban még kisgyerek, nem szabad pároztatni különben sem.

2012. márc. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Részben egyet értek az elsővel , viszont most van tüzelési időszak , lehet hogy van a közelben egy tüzelő szuka és azért eszik kevesebbet mert oda akar hozzá jutni(bár ez csak feltételezés).Viszont a plüss és a lábatok töcskölése nem a tüzeléssel függ össze.
2012. márc. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nem hiszem , mert nem csak , hogy gyakorolja a mozdulatot , de még a pömpölője is kint van !

És hidd el nekem , hogy azt akarja !

Több szakit is megkérdeztem , van aki azt mondja már ivarérett, van aki meg azt , hogy még nem !

Most mi az igazság?

Nem akarom még pároztatni , mert kicsinek találom és amúgy is csak nekünk kellene a későbbiekben , a téma nem is zavarna , ha ugyan úgy enne , mint kiskorában .

De van hogy majdnem 2 napig nem eszik semmit. A kedve ugyan úgy jó , és élénk.

Ez normális? szerintem nem !

2012. márc. 12. 14:28
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

a folyamatos "szexen jár az agya" igazából teljesen mást jelent.A kutya a dominanciáját fejezi ki vele. A felettetek lévő dominanciáját.

És ne szaporíts, ha megvan a kutya tenyészszemléje,a kötelező szűrései, ha elvégezted a tenyésztői tanfolyamot, majd utána kezdj el tenyészteni

2012. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

fajtatiszta-fajtisztának


oktatni próbálsz ahelyett , hogy elolvasnád normálisan a kérdést !

Idézek:

Nem most akarjuk pároztatni, hanem majd később...!

Honnan veszed hogy az enyémnek nincs törzskönyve? hiszen nem tértem ki rá

És még sorolhatnám az okoskodásaidat,...


Nem erre vagyok kíváncsi !


Hanem szex=éhezés ?


Ha nem tudod ne írj !!!

2012. márc. 12. 14:33
 7/24 anonim ***** válasza:

Ez normális. :)

Amikor az utcán bizonyos házak előtt kóbor kutyákat látsz dekkolni, na azoknak azon jár az agyuk, és kevesebbet esznek.

2012. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

És a doki semmit nem tanácsolt, hogy hogy lehetne visszahozni az étvágyát?

A pároztatás erre nem megoldás, majd 2 éves kora után lehet.

2012. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
59%

a törzskönyv nem azt jelenti,hogy a kutya tenyésztésre alkalmas. Azt a tenyészszemle és a kötelező szűrővizsgálatok állapítják meg.

a kutyád pedig nem szexet akar hanem simán domináns.

Ez a szakmám, tudom mit beszélek

2012. márc. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon jó ötlet volt az a plüss. Aztán majd több tízezreket fogtok kifizetni mert olyan viselkedési problémákkal fog küzdeni a kutya, hogy nem tudtok vele mit kezdeni. Tudom, okoskodok, meg te annyira szereted a kutyádat, és egyébként is tudod mit csinálsz, csak akkor nem értem, ha te amúgy is tudod a választ, és amúgy is tudod hogy kell kezelni akkor minek itt kérdezel.


Én biztos nem szenvedtetném a kutyám és biztos nem hagynám, hogy a lábamat hágja... Kutyából van, tudja, hogy mikor egy emberlábat dugna meg és mikor a nőstényt. Szóval nem fogja kangörcs miatt a lábatokat dugni, szimplán tiszteletlen. Tudom, tudom... A te kutyádnak nincsenek viselkedési problémái. :) Jól nevelt, ismeri a határokat. Felelős állattartás.

2012. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!