Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan kutya kevesebbet eszik,...

Kan kutya kevesebbet eszik, ha a szexen jár az agy?

Figyelt kérdés

Van egy kan kutyám.Első kutyás gazdi vagyok, most 8 hónapos és folyton a szexen jár az agya.

Már a családban mindenkire rámászott, persze azonnal megszidtuk, és vettünk egy plüsst ami a barátnő szerepét helyettesíti.

Nem akarjuk ivartalanítani, mert fajtiszta 2,5 kg-os yorki és később lehet, hogy szeretnénk kicsiket saját részre.A hátránya ennek a mániájának , hogy nagyon keveset eszik, .Inni iszik ,lehet többet is mint kéne, de enni nem akar,.Mit tehetnénk ?Vigyem el pároztatni?Mi ennek a menete, na és lehet hogy ezért nem eszik ?Dokinál voltunk , mindent rendben talált .


2012. márc. 12. 14:17
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Valóban ... igazad van , nam akart bunkó lenni , DE MÉG IS AZ VOLT !

Na jó nem éreztem annak , csak olyan sze.ren.csét.lennek !

Azt akartam mutassa meg azt a sort ahol ŐŐŐŐŐ tanácsokkal lát el !

DE NEM TUDTA !

Most már abbahagyom , mert ŐŐŐ úgy is a kispadra kiült és onnan figyeli az eseményeket !!

Ez már nem szórakoztat annyira ! :-)

Azért köszi ,! :-)

2012. márc. 12. 17:25
 22/24 anonim ***** válasza:

Na akkor csak azért, hogy tisztán láss, tisztázok néhány kérdést, amit nem értesz a viselkedésemmel kapcsolatban.


1. Nem "uraság", "apukám" és egyéb hímnemű jelző sem illik rám, mivel nőből vagyok. (itt is jósolhatnék, hogy most erre milyen reakciót kapok, de nem teszem, inkább majd nyugtázom magamban, hogy igen, erre gondoltam ;) )


2. Nem használtam trágár szavakat, tényként megállapítottam, hogy az intelligencia hányadosod nem kimagasló, ami igazából nem a te hibád, az ember nem tehet erről.


3. Hogy miért voltam bunkó? Azért, mert minden válaszoló leírta, hogy itt a konkrét probléma nem az, hogy a kutyád nem eszik mert "a szexen jár az agya", hanem szimplán domináns, aminek a párzáshoz semmi köze. Erre te azt reagáltad, hogy: (idézek)

"Nem hiszem , mert nem csak , hogy gyakorolja a mozdulatot , de még a pömpölője is kint van !

És hidd el nekem , hogy azt akarja ! "

" a téma nem is zavarna "


Na és ezen pattan el az agyam, amikor megmondják a fő problémát, de a kérdező nem lát túl a okozaton és igazából őt nem is zavarja, ami a kutyával történik. A probléma gyökerét kéne megoldani, a válaszom erre próbált utalni, ami ugyan nem volt túl kedves, de sajnos ilyen a természetem, nem tudok olyanhoz kedves lenni, aki ragaszkodik a valótlan igazához.


4. Hogy hol segítettem?

"Én biztos nem szenvedtetném a kutyám és biztos nem hagynám, hogy a lábamat hágja... Kutyából van, tudja, hogy mikor egy emberlábat dugna meg és mikor a nőstényt. Szóval nem fogja kangörcs miatt a lábatokat dugni, szimplán tiszteletlen. "


5. Az idézőjel azt jelenti, hogy átvitt értelemben használjuk a szót. Ami azt jelenti, hogy a "guminő" = plüssállat.


6. Gondolom elhiszed, hogy van annál jobb dolgom is, hogy éjjel-nappal a te kérdésedet bújjam, hogy vajon mikor válaszolsz valamit nekem, amivel igazából az a célod, hogy megsérts, és az erődet fitogtasd felém.


Ennek ismeretében remélem, hogy tisztáztuk a dolgokat, ha esetleg valami mégsem lenne világos, akkor nyugodtan kérdezz, hisz az nem szégyen.


De, hogy ne legyek ismét off, segítek picit.


Próbálj meg olyan helyzeteket teremteni a kutyáddal, amelyekben érezteted vele a dominanciádat, te irányítod az eseményeket. Ezekre nagyon jó lehet az, ha engedelmességi gyakorlatokat végeztek. Ha a lábatok el kezdi hágni azt ne hagyjátok. És én sűrgősen elvenném tőle azt a plüsst is, mivel tényleg viselkedési zavarokat is okozhat.

Egy példa: ahol lakok van egy staffi féle kutya, aki nem volt kiivartalanítva. Igazából csak van, semmit nem csinált vele a gazdája azon kívül, hogy levitte sétálni. (semmi nevelés, semmi követelmény, szabály) Aztán amikor arra ébredtek, hogy a kutya az EGÉSZ LAKÁST összedzsuvázta mert önkielégített. A kutyáknál ez egy nagyon rossz beidegződés, amit stresszlevezetésnek használnak. Aztán elvitte kiivartalanítani, és mivel a kutya már nem tudja hol levezetni a feszültséget aggresszív lett a többi kutyával szemben.


Na remélem ez a válaszom már megfelelő, és találsz benne hasznos információt is.

2012. márc. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Igazából nem is olvastam végig , csak bele-bele olvasgattam a felsorolásaidba mert annyira szánalmas ahogy mentegetőzől !


Te nem csak BUTA vagy , hanem IDEGBETEG is és az egészből CSAK EZ JÖTT ÁT

(tudod a 80-as IQ-m miatt ,biztos , mert te ezt is tudod )!


Na meg az egésznek olyan rút boszorkány szaga van , aki 1 pálcát fog a kezében , csapkodja a tenyerét és üvölti az igazát a megrémült gyerekeknek (az utóbbi vagyok Én )


Végül :, a válaszadásodról:

KI A F.SZ kérte , hogy gör.nye.dj a géped előtt és válaszolj nekem , vagy bárki másnak !!

Vagy olvastál valami felhívást miszerint külön natesséklétezik válaszát várom ???


Amúgy meg más témában is olvastam a hozzászólásaidat és szinte kivétel nélkül negatív komm. írsz ! Na ez a siralmas ! Kezeltesd ,vagy ba....zsd meg magad !!!

Vagy tudod mit TÖRÖLD MAGAD VÉGLEG , MERT ÉGÉS VAGY BANYA!


A továbbiakban nincs semmi "hozzád" fűznivalóm , nem érdekel a nyomorú sorsod , az sem , hogy itt lelsz vigaszra !

Én befejeztem , mert nem tudsz ujjat mondani és nagyon , de nagyon untatsz ! Bár nem hiszem , hogy te az a csaj lennél , aki lekopik , ha lekoccoltatják, :-(

Téged spatulával kell levakarni !


Térj meg leányom , mert még sok negatív élményben lesz részed életed során , ha ilyen viselkedési formát fogsz tanúsítani hátralevő életedben !!!

2012. márc. 13. 18:35
 24/24 anonim ***** válasza:

Oké, visszavonom, még a 80-at se éri el az IQ-d. :D


És még én vagyok a buta, aha. :)


Te sírtál, hogy nem válaszolok, amikor meg írok, akkor meg azon sírsz? Azt se tudod mit beszélsz ember...


Mivel egy nyílvános fórumot használtál a kérdésed feltevéséhez így nekem is JOGOM VAN válaszolni.


Szóval le.szarom a nyomorodat, nem mosakodtam, csak próbáltam számodra is érthetően leírni, mit miért tettem, mondtam, de látom, hiába, egyszerűen nem tudok lesüllyedni arra a szintre, hogy kommunikálni tudjak veled.


Hogy nem lehet lekoptatni engem? Rajtad sem vagyok öcsipók. :D


A válaszaidból süt a tudatlanság és a hiányos szókincs. :)


De köszönöm Mester a kéretlen tanácsaidat. :)


Pá!

2012. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!