Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan kutya kevesebbet eszik,...

Kan kutya kevesebbet eszik, ha a szexen jár az agy?

Figyelt kérdés

Van egy kan kutyám.Első kutyás gazdi vagyok, most 8 hónapos és folyton a szexen jár az agya.

Már a családban mindenkire rámászott, persze azonnal megszidtuk, és vettünk egy plüsst ami a barátnő szerepét helyettesíti.

Nem akarjuk ivartalanítani, mert fajtiszta 2,5 kg-os yorki és később lehet, hogy szeretnénk kicsiket saját részre.A hátránya ennek a mániájának , hogy nagyon keveset eszik, .Inni iszik ,lehet többet is mint kéne, de enni nem akar,.Mit tehetnénk ?Vigyem el pároztatni?Mi ennek a menete, na és lehet hogy ezért nem eszik ?Dokinál voltunk , mindent rendben talált .


2012. márc. 12. 14:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
60%

Tudod, te tipikusan az az ember vagy, aki úgy akar csinálni, mintha húúúdenagyon okos lenne és közben értelmetlenségeket beszél. Sehol sem javítgattam magam, fogalmam sincs miről beszélsz.


Tessék ez szerinted az érdembeli hozzászólás gondolom:

igen, szegény kicsi kutyád depressziós, mert nincsen barátnője, és ettől nem eszik. :( Szerezzetek neki "guminőt" az majd biztos segít a dolgon, és jobb lesz az étvágya is! :) Sok sikert, biztos nagyon aranyos kölykei lesznek. :)

2012. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

TE SZAVAK KIRÁLY !


Azt én is leszűrtem hogy nem tetszésedet fejezted ki leveledben irányom felé és kutyám viselt szokása iránt , de nem volt benne semmi , ( hogy is fogalmazzak , hogy eljusson a csö.kö.tt agyadig , csak , hogy ne töröljenek , azért írtam így , remélem még eljut) szóval , nem írtál semmit amivel segíthetnél , vagy ami használható lenne , vagy -vagy -vagy!!!!!


Idézd azt a részletet , amivel szerinted tanácsot adtál , vagy segíteni tudtál , MERT AZ NEKEM NEM JÖTT ÁT !!

SAJNOS A 80-AS IQ -MAL NEM TELIK TÖBBRE !!!

DE A TE 70 IQ-DDAL BIZTOS TUDSZ NEKEM SEGÍTENI!!!

2012. márc. 12. 16:03
 13/24 A kérdező kommentje:

úgy látom töröltek apukám !!

HA-ha-ha

2012. márc. 12. 16:07
 14/24 anonim ***** válasza:
75%

Ilyen az amikor egy kultúrált, disztingvált módon kifejezi magát.

Ugyan nem ért a kutyákhoz semmit, se a nevelésükhöz, se szükségleteikhez,de amikor tanácsot kap azt nem hallja meg.

akkor pontokban

1. a kutyád nem "szexel" hanem dominanciaproblémája van.Meg kell nevelni

2. ebbe kutyák tönkremennek. tenyésztésre mindenesetre már nem lesznek alkalmasak.

3. old meg a dominanciaproblémát, és enni fog a kutya (és nem halmeg 2 év múlva stroke-ban.)

4. ivartalanítasd a kutyát,mert nem értessz a tenyésztéshez

2012. márc. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy összefoglaltad neki, bár ebben sem fog semmi tanácsot észrevenni, és még mindig azzal lesz elfoglalva, hogy engem próbáljon ( bár mostmár téged is )lealázni, pláne ezzel az "apukám" jelzővel.
2012. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Először is legyél szíves nem úgy csinálni, mintha Te szartad volna a spanyol viaszt.

Másodszor:

Ha van a közelében tüzelő szuka, akkor előfordulhat, hogy étvágytalan. De! Mivel Titeket dominál, ez a dominancia jele. Tiltsd neki. A kutyusod kamaszodik és megpróbálja megmutatni nektek, hogy ő a főnök. Feszegeti a határokat. Ne hagyjátok!

Másfél-két éves korában vigyétek el tenyészszemlére, csináltassátok meg neki az egészségügyi szűréseket, járjatok kiállításra (lehetőleg eredményesen) és akkor talán az ajtótok előtt sorba fognak állni a szukatulajdonosok. De! A legfontosabb, hogy tanuljatok! Beszéljetek tenyésztőkkel, járjatok kiállításokra és tanuljátok meg a lehető legtöbbet a kutyákról és a fajtáról!

2012. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

A lényeget értem felfogtam és kösz , de most kimondottan NATESSÉKLÉTEZIK uraságra fókuszáltam -lok.


A többibe találtam választ , de ez a IQ bajnok , úgy írt mintha Ő írta volna meg a gyógyírt ezért is kértem , hogy idézzen a leveleiből , mert az Én gépemen nem jelentek meg azok a hozzászólásai.


10/15 -ben , azon kívül , hogy leírta :tiszteletlen a kutyám (nem vitatom , lehet benne valami) azon kívül mint egy házsártos öreglány elkezdte a nemlétező válaszomat felsorolni !!!


11/15-ben valami guminőről beszélt , meg ugyancsak átrepült a jövőbe és folytatta ahol abbahagyta !

Ezek nem válaszok számomra , hanem cinikus megjegyzések..,de azért jól szórakoztam -tunk !


A köv. törölték a trágár szavak használata végett! :-)

(még ott sem tudott érvelni, ezért off-olt ,.....ejnye ki is törölték !


Más válaszom nincs tőle, semmit érdemben nem tett hozzá , csak ide-oda ugrálgat és oszt ! Naaaa de keményennn !

Most meg köszöni neked , hogy leírtad azt amit már mások is , de neki még mindig nem sikerült átmásolni !!!


KÖSZÖNJÜK NEKED ISMERETLEN :-)ÉS KÖSZÖNI NATESSÉK JÓL.BE.CSI.NÁL.TAM URASÁG IS !!

2012. márc. 12. 16:58
 18/24 A kérdező kommentje:

16/17- nek köszönöm.


Mivel csak saját célra szerttem - ném pároztatni , de azt sem most , és ennek akár ez lenne a megoldása inkább lehet , hogy veszek még annyit ahányat szeretnénk.

Igaz , kizárólag csak tenyésztőtől ,....

Sajnos nem Én szartam a spanyol viaszt, de pimaszúr , vagyis natessékj. úr most nagyon szórakoztat és hát így ilyen sajátos humorral tudom kezelni a dolgot !!!


Ez nem szól másnak , CSAK NEKI !!

Köszi a válaszodat , ha pimasz úr nem rondít bele , már hamarabb felfogtam volna !

2012. márc. 12. 17:05
 19/24 A kérdező kommentje:

MÁR MINT 16/18 -NAK KÖSZÖNÖM , csak már azt sem tudom hol áll a fejem , a jelenben , vagy már a jövőt kéne lesnem ???


Natessék úr hol vagy ????

De ha végleg el tüntél , az sem baj ,tudd hogy hiányozni fogsz !!!SÍÍÍROOKK

2012. márc. 12. 17:09
 20/24 anonim ***** válasza:

:)

Ok, felhúztad magad, de most már Te is hagyd békén Őt (natessékléteziket). Nem hiszem, hogy bunkó akart lenni, egyszerűen nap mint nap felkerülnek ide hasonló kérdések, és őszintén szólva, az ember nehezen bírja cérnával.

16. voltam

2012. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!