Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyafuttával kapcsolatos...

Kutyafuttával kapcsolatos kérdések! (? )

Figyelt kérdés

Indulsz?

14éves vagyok keverék kutyával indulnék, indulhatok?

Miket kell vinni?

Körülbelül mennyi métert kell futni?

Sokan vannak?


Sosem voltam, de most indulni szeretnék:)

Akik válaszolnak, azoknak köszönöm!.


2012. márc. 12. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Írd be h Kutyafutta 2012.03.25 és mindent kiad jó dolog 2.800m futás :)
2012. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Beírtam, de nekem semmi olyan oldalt nem adott ki ahol leírtja mit kell.

A kutyafutta.hu-t nem tölti be, pedig az a főoldala ennek a programnak.:(

2012. márc. 12. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi az első három versenyen voltunk és idén is szeretnénk majd menni.

Tapasztalataink:

Ha egyedül mész a kutyáddal akkor elég ha olyan ruhában mész amiben futni fogsz és a kutyádnak pedig egy kényelmes textil vagy bőrnyakörv és egy 1-1,5 méteres póráz (+ utazáshoz szájkosár).

Ha megy veled még valaki akkor érdemes legalább részleges váltóruhát-cipőt vinni és akkor vihettek külön itató edényt is...

A versenyen bárki, bármilyen kutyával indulhat (azért antiszociális, agresszív kutyával nem érdemes és tűzelő szukával sem nyerő...)

A táv 3 km körül van a leggyorsabbak kb:10 perc alatt beérnek, de mivel ez igazából nem verseny hanem buli ez nem fontos.

Egyre többen szoktak indulni (szerintem most már legalább 1.000)

Gyere és induljatok bátran!

2012. márc. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Gondolom oltási könyvet vinni kell:)

Az én kutyám nem agresszív, nem is antiszoc viszont midnig odaszeretne más kutyákhoz menni játszani. Az baj? Akkor ne menjek el?

Néhány képet néztem, ott kb mindenkinek övre csatolható póráza volt. Nekem nincs olyanom, az baj?

Ja, és utolsó kérdés: Neked milyen fajta kutyád van?:))

2012. márc. 12. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

2. válaszoló vagyok.

Nem baj ha a kutyád "minden kutyához" oda akar menni, előtte utána lehet "ismerkedni" a többiekkel (a másik gazdi úgyis szól ha Ő épp nem szeretné), futás közben pedig nem lesz rá ideje :-) .

Mivel ez nem igazi kutyafutó verseny (ott kötelező a derékra csatolható póráz) elvileg bármilyen pórázt lehet használni, de azért flexivel (szerintem) kicsit veszélyes, mert túl hosszú...

Nekünk mudink van és egy laza textil nyakörv + pórázzal indulunk.

2012. márc. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ ismét:))

Nem flexivel megyek, sima pórázzal.

2012. márc. 13. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!