Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljunk a szomszéd...

Mit csináljunk a szomszéd romagyerekkel?

Figyelt kérdés
Édesanyámnak van 3 kistestű keverék kutyája, nekem egy keverék és egy Bordeaux-i. Pici utcában (zugban) lakunk, ők laknak a végén. A gyerek 12 éves, neveletlen, értetlen, folyton hergeli a kutyákat, szétszedi a kerítést, hogy azok kimenjenek. Labdával, kővel dobálja a kutyákat. Anyunál az öreg kutya retteg, amint meglátja a gyereket menekül, mint akit kergetnek. A másik kettő viszont annyira begurul, hogy a téglát rágják. Az a baj, ha egyszer kimegy szétszedi a gyereket. Nálunk (mi vagyunk a másik szomszéd) ugyanezt csinálja, csak épp a kerítést nem tudja szétszedni. Viszont botot húz végig rajta napi szinten, hergelve ezzel a kutyát. Igen ám, csak 2 napja véletlen nyitva maradt a kapunk, mindkettő kutya kiment és sakkban tartották a gyereket, a bordeaux-im rá is állt, ha nem rohanok ki megharapja. Persze mi vagyunk a hibásak, hogy gyerekek mellett ilyen kutyánk van. A szülőknek hiába szólunk, elmondják neki hogy nem szabad és ennyi, a gyerek tovább csinálja. Tegnap folytatta, pedig tegnap előtt rontott rá a kutya. Az apja szerint nekem kellene megkötni, mert hogy nagy kutya nem való gyerekekkel teli környékre. Szerintem meg neki kéne a kölykét megnevelni. Mit tegyünk? Ha valamelyik kutya is mégegyszer kimegy, rossz vége lesz.
2012. márc. 19. 10:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Első körben szülők, ha nem működik, pofon, ha nem működik, gyermekvédelem (nem figyelnek a kölyökre, szétszedi a kerítést, RENDŐRSÉGHEZ fogsz fordulni, ha nem változik semmi.), ha ez sem, akkor rendőrség, ha ez sem, akkor át a szülőkhöz és nyomdafestéket nem tűrő stílusban megkérdezném, hogy láttak-e már olyan retkes neveletlen kölyköt, akit egy Bordeaux-i tépett cafatokra, ÉS HA ESETLEG NEM, akkor akarnak-e. ...én ezt tenném, a hatás szerintem előbb-utóbb garantált :)
2012. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy hogy hergeli vagy sem ,kutya utcára nem juthat ki.Ha kijut és megharapja a gyereket ,maradandó kárt okoz benne ,akkor életetek végéig fizetni fogtok, esetleg a rokonság agyonver akkor mondjuk nem kell fizetnetek..

A megoldás a bombabiztos kerítés .14 év alatt nem büntetendő a gyerek ,a rendőrség meg ilyennel nem foglalkozik.

2012. ápr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
58%
én kutyámat megdobálná tuti meg kergetetném vele azt szétcsapnám azta korcs cigányt :@
2012. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!