Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy jön ki a m. vizsla a...

Hogy jön ki a m. vizsla a cicákkal és a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Idén szeretnénk kutyust a házhoz, viszont van 2 ivartalanított lány cicánk. Mivel a családalapításon is dolgozunk, mindenképpen olyan kutyust szeretnénk, ami szereti/elfogadja a gyerekeket. Az utcánkban is sok a kisgyermekes család, tehát mindenképp fontos lenne. A vizsla okozhat csalódást?
2012. márc. 20. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:

minden kutya olyan amilyenre NEVELIK, mivel vadászkutya ha macska van a háznál nem a legjobb,prédának nézheti őket,de amikor kölyök akkor tiltani kell erősen hogy ne kergesse a macskát vagy bármi ,de erről egy vadászkutyát nagyon nehéz leszoktatni,gyerekekkel jól kijön ,de ez is nevelés kérdése,hogy mit engedsz és mit nem egy kutyának..

nagyon nagy mozgás igényű,nem lehet csak kertben tartani sétáltatni is kell legalább 2 órát naponta vagy többet hogy jól elfáradjon..


de amúgy nagyon ajánlom őket :)

2012. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én vizslám 5 hónapos és egy lány cicával él együtt ami nincs ivartalanítva. Eleinte játszott volna vele, de rászoltam, hogy nem szabad. Mára csak nyalogatja a cica is szereti. Ha a kutya durvul akkor a macska rászol és abbahagyja. Szerintem ha jól van nevelve nem lesz gond, idővel nem fog foglalkozni a cicával.
2012. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!