Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tibeti masztiffot be merjem...

Tibeti masztiffot be merjem vállalni? Olyan kutyát szeretnék, aki nyáron eljön velem több hétre a hegyekbe, aki meg tud védeni, sportos, fürge. Viszont kis lakásban élek, de napi nagyon sok időt rá tudok szánni reggel és este is.

Figyelt kérdés

2012. márc. 21. 15:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha nem egy pattogós parancsokat végrehajtó kutyát akarsz,hanem egy önálló,idegenekkel bizalmatlan,de hűséges társra vágysz,amelyik egészséges és strapabíró fajta,akkor a Rhodéziai Ridgebac-et ajánlanám.Imád a gazdi mellett lustálkodni,lakásban,ha meg lágyabb lelkű vagy,akár az ágyban is.Megvéd,sportos,fürge és tiszteletet parancsoló.

Egy Afrikai Oroszlánkutya gazdi.....

2012. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Elnézést.Helyesen:Rhodéziai RidgebacK.
2012. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 alice_L ***** válasza:

17h34-es hozzaszolo vagyok.

Haat, valoban a ridgeback nem jutott eszembe, én nem vagyok annyira oda a vadaszkutyabol lett orzo kutyakért, de persze lehetnek kivételek. Ugyan ilyesmi akkor mar az argentin dog is, az is oriz vadaszik meg ilyesmi.


Amugy eszembe jutott a dobermann, azért jottem vissza, viszont jobb ha sportos vagy, mert ugyancsak el kell mozgatni. Ha kiképzed, akkor peddig csettintésre képes védeni.


Ha meg lesz egyszer kerteshazad, akkor kaut, moszkvait bele :)

2012. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem olyan vézna amúgy. Ha tudsz, nézz meg egyet élőben, elég masszív kutyusok. Én meglepődtem, hogy milyen nagyok, képről valahogy kisebbnek is tűntek. Élőben abszolút nem láttam őket véznának vagy törékenynek, nagyon izmos kutyusok. De ez csak az én személyes véleményem, más lehet annak látja őket. :)
2012. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Utolsó,melyik fajtára hivatkoztál?
2012. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ja, az agárra... :) az kimaradt :)
2012. márc. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Német juhász lenne neked a legjobb. De azóta már biztos beszereztél valamilyen kutyát.
2020. nov. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!