Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hany kg eledelt fogyaszt el...

Hany kg eledelt fogyaszt el egy 4 honapos amstaff havonta?

Figyelt kérdés
kerlek valaszoljatok,fontos lenne ezt tudnom.az nyem szerintem keveset eszik.tudom ez fuugg a taptol is de kb valaszokat kerek.koszonom.
2012. márc. 22. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanannyit mint egy kutya.
2012. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
δεν πας να γαμητεις.......
2012. márc. 22. 15:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Milyen táppal eteted?

Amstaffal kb megegyező vagy kicsit nagyobb felnőttkori súlyú kutyám átlagosan 10-11kg tápot evett premium minőségű tápból 4hónaposan (350g volt a napi adagja), majd váltottunk egy jobb tápra (szintén premium), amiből kevesebb kell, így már ennyit se eszik.

2012. márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
premium tappal.az enyemnek 2 kilo tap eleg 1 hetig.keveset eszik.probaltam valtani de nincs valtozas.ennel azert tobbet kellene fogyasztania.amugy koszi a valaszt :)
2012. márc. 22. 16:13
 5/10 anonim ***** válasza:
nekünk 4 honaposan egy 20kgos táp 2,5 honapra volt elég,napi 3szor etettem.
2012. márc. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor az a heti 2 kilo okes?ekkora kiszerelesu csomagot kap.
2012. márc. 22. 17:15
 7/10 anonim ***** válasza:
elég:)
2012. márc. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Prémium és prémium táp közt is van különbség, amire most váltottunk abból nekünk is kb elég a 2kg egy hétre. Baj akkor van, ha emellett sovány is a kutya, a fogyasztás nem mérvadó, de ha szépen néz ki a kutya -kifejezetten nem baj, ha nincs rajta felesleg ebben a korban- és aktív, mozgékony, akkor sok baj nem lehet.
2012. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
csak figyeljetek h fokozatosan növelni kell az adagot. Pl 9 honaposan nyilván nem lesz elég 2,5 honapra 20kg,hanem csak másfél honapra.
2012. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hat etvagya nagyon nincs..szoval ha ki van neki rakva,csak annyit eszik amennyit gondol.tudom hogy nem jo elotte hagyni kajat de o ilyen kis alaktarto:)ja,es ez melle meg persze kap hazi kosztot is.igazabol amiota kap azota nem habzsolja az eledelt.de nem mindennap fozok olyat amit megehet.
2012. márc. 22. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!