Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van akinek evési zavarral...

Van akinek evési zavarral küzd a kutyája?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy nyilvánul meg?
2012. márc. 23. 09:30
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Calo pet paszta is megvan , 1 már elfogyasztottunk , de az sem megoldás , mert egy pár nap után nem volt széklete.

Ugye az csak is átmeneti lehet, nem állandó.

Ezen is túl vagyunk


Más kutyás dolgot is kipróbáltam , de sajnos nem vált be.

Anyukám kutyáját elhoztuk 3 napra.

ZABAGÉP

Totál kiakadtam tőle, minden és bármennyit meg tudott enni.

Az én kis nyeszletkém , meg csak nézte.

Miután kievett a vagyonunkból és nem is javúlt a helyzet visszavittük 2 kg + szal a kutyát.

Ezt még macskával is megcsináltuk , de semmi


Köszi:)

2012. márc. 23. 10:24
 22/37 A kérdező kommentje:

Annyira irigy vagyok , amikor egy formás kutyát látok ......

Bocsi , nem tehetek róla , az olyan távolinak tűnik.....

Köszi mindenkinek a válaszokat , amit nem próbáltam azt most kipróbálom,

2012. márc. 23. 10:28
 23/37 anonim ***** válasza:

Tőled sem kunyizik, ha eszel?

Én meg Rád vagyok irigy, mert az enyémre nagyon kell figyelni, hogy ne hízzon el:(

2012. márc. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Itt találsz pár receptet, de próbaképp sokkal kisebb mennyiségben érdemes egy yorkinak főzni:

[link]

Meg persze ez csak támpont, úgy variálsz, ahogy jónak látod.

2012. márc. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Tőlem kunyizik , az elején még adtam is belőle , de csak elkérte , nem ette meg.

Most már kb3 hete semmiből sem adok ,

nem is nagyon kunyizik már , hiszen nem kap.

Ha megenné adnék , de......


Na meg az is zavar , hogy mennyien éheznek , az én kutyám után meg ki kell dobni mindent , mert már megromlik Pl: ha főzök neki húst.

Most a tápjára öntöttem egy kis oliva olajat , odament megszagolta és elsétált.:(

2012. márc. 23. 10:50
 26/37 A kérdező kommentje:

9-47 -nek köszi , belenéztem , nagyon sok jó hasznos dolog van leírva.


Mindenki másnak is nagyon köszi,


Szerintetek , ezzel az indokkal (étvágytalanság)

be lehet valahova íratni ?

Ovi-suli bárhova....

Hátha a több kutya látványa megteszi kellő hatását !

Na meg persze a légkör.

Rajtam csak az étkezés feszültségét érzi gondolom, ez meg máshol nem frusztrálná.

Köszi

2012. márc. 23. 10:56
 27/37 anonim ***** válasza:
a mi kutyánk annyit eszik még is sovány :( már én sem merek utcára menni vele :( a doki szerint gyors az anyagcseréje így nem tudja hasznosítani a kaját. Vitaminokat is írt fel, hogy a vitamin pótlás legalább meglegyen.
2012. márc. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Ismerős szituáció. Én egy csivavát hoztam el egy tenyésztőtől azzal az indokkal, hogy az ő tenyészetébe ez nem fér bele hogy egy kutya így nézzen ki. Mindenféle kajával próbálkoztunk mi is, idegrendszerileg is elég instabil szegény. A tenyésztő azt mondta hogy konzervet ne is adjak neki mert úgy sem eszi meg. Elvittem az itteni dokihoz és azt mondta, hogy kiskorában valami bélgyulladása lehetett amit nem vettek észre vagy nem lett megfelelően kikezelve és hogy ezek a szövődmények. Ajánlotta ezt a multivitamint illetve ugyan ennek a cégnek a kalciumját. És rájöttem, hogy csak úgy szeret enni ha puha az étel tehát száraz táp beáztatva vagy pici kockákra összevagdosva. amúgy nem evett meg semmit. Nálunk ami tápban bevált az egy kacsazsíros táp sajnos a nevét nem jegyeztem meg mert én kilózva szoktam neki venni de az kimondottan ilyen vékony kutyuskákra van kitalálva. Azóta semmi gond nincs az étvágyával és már megeszik mindent még a konzervet is amit anno nem. Nem kövér kutya de jó kondiba van szerintem még próbáld meg ezt.
2012. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első colliemmal nekem is hasonló problémáim voltak. Nem evett meg semmit, viszont rengeteget mozgott. Halomszámra álltak otthon a különböző tápok, húsok, minden. Többen kérdezték séták alkalmával, hogy etetjük-e. Kellemetlen volt, de miután az állatorvos azt mondta nincs baj, vannak ilyen kutyák, nem foglalkoztunk a dologgal komolyabban. Idővel rájöttünk, hogy 2 dolog van, amit megeszik: máj és tüdő. Nem sokat, de legalább evett. Én igazán undorodom a tüdő főzésétől, de nem volt más választásunk.

Nagyon vékony volt, egészen 8 éves koráig. Akkor ivartalaníttattuk. Ezután minden megváltozott, a következő 6 évben a plusz kilók ellen küzdöttünk.

Én azt mondom, ne aggódj. Jobb, ha vékony, mintha az ellenkezője lenne.

2012. márc. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy inkább legyen sovány, mint esetleg túlsúlyos. Persze, tudom, hogy nem csak ez a két véglet van.

De az ivartalanítás tényleg nem rossz ötlet, több szempontból is hasznos. De esetetekben már csak azért is a hormontermelés leállásával jobban raktároz a szervezet.

2012. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!