Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jövő héten kapok egy argentín...

Jövő héten kapok egy argentín dogot, hogy kezdjek bele a nevelésbe 3 hónapos? Elkerülhetem a kutyasulit? Milyen könyvek segítetnének a legjobban, hogy falkavezér legyek? És az alábbi trükköket, hogy tudom megtanítani neki majd?

Figyelt kérdés

1.Kaját csak 3emberről fogadjon el?

2.Parancsra ugasson?



2012. márc. 25. 11:00
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Már kifizettem:) Egy hét múlva lesz pontosan 3 hónapos és akkor felhozzák nekem ide:)
2012. márc. 25. 13:02
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ennek azért ne örülj ennyire. Felelőtlen vagy, azt sem tudod, mit vállalsz pontosan, de bevállaltad, ráadásul nem egy bolyhos havaneseről beszélünk, hanem egy argentin dogról. Imádom a fajtát, de baromira nem való felkészületlen és felelőtlen embereknek, te pedig per pillanat pont ez a sztereotípia vagy. Dicséretes, hogy legalább fizetés után utánanézel, de közel sem elegendő. Felcserélted a sorrendet...
2012. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy biztos remek helyről van, ha a tenyésztő sem világosított fel semmiről, és átadja egy totál felkészületlen embernek... :/
2012. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, miért akarod elkerülni az iskolát? Az nem egy rossz dolog. Oda nem csak a problémás kutyák mennek...
2012. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
A kutyaovi legtöbb helyen ingyenes, és rettentő hasznos! Nézd meg a hozzád legközelebbi kutyasulik honlapját, tartanak -e ilyen foglalkozásokat, és menjetek el minél többször! A kutyád megtanul más kutyákkal kommunikálni, ha durván játszik vagy dominál, kap egy-két ártalmatlan odakapást, így rájön, hogy nem szabad így viselkedni, különben nem játszanak vele. Az oktatók is ellátnak hasznos nevelési tanácsokkal, észreveszik, ha valamit nem jól csinálsz, és felhívják rá a figyelmed. Szóval én mindenképpen ajánlom neked, hogy járj, magam nem vagyok kezdő kutyás, de nekem is tudtak újat mutatni!
2012. márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Nagyon jó helyről van:)Elmondtak sok-sok mindent.De gondoltam könyv ajánlatokat kérek.

Ne izéljetek már egy egész hetem van tanulni!


Nem akartam most annyira kutyát,egy barátomat elkísértem,mert ő érdeklődött a kutyák iránt,kiderült most is vannak picik és vannak kicsit idősebbek is.Így nekem is megtetszett én is lefoglaltam egyet.

2012. márc. 25. 22:16
 17/22 anonim ***** válasza:

"Ne izéljetek már egy egész hetem van tanulni!"

Tíz éve kutyázom aktívan, és még mindig van mit tanulnom. A kutyázás nem olyan téma, amit bevághatsz egy hét alatt, mert rengeteg információt kell feldolgozni. Több hetes, hónapos olvasgatás, az felkészülés. Egy hét gyorstalpaló - na az nem.

2012. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Kutyaovit már néztem,fannel könyvnek majdnem a végére értem elolvastam rengeteg tippet,tudsz még valamivel segíteni?
2012. márc. 25. 22:28
 19/22 anonim ***** válasza:
Két dolgot csak: ne hagyd abba a tanulást, és ne habozz szakmai segítséget kérni, vagy kutyaiskolát váltani, ha azt látod, hogy elcseszik a kutyát. Imádom a fajtát, ne rontsd el egyetlen egyedét sem :)
2012. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Rendben,igyekszem majd!:)

Annyira bonyolult nem lehet,számtalan állatott tartottam már.

2012. márc. 25. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!