Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jövő héten kapok egy argentín...

Jövő héten kapok egy argentín dogot, hogy kezdjek bele a nevelésbe 3 hónapos? Elkerülhetem a kutyasulit? Milyen könyvek segítetnének a legjobban, hogy falkavezér legyek? És az alábbi trükköket, hogy tudom megtanítani neki majd?

Figyelt kérdés

1.Kaját csak 3emberről fogadjon el?

2.Parancsra ugasson?



2012. márc. 25. 11:00
1 2 3
 21/22 Catz ***** válasza:

És melyik jó helyről való a kutyus?


Amúgy tényleg menj el egy kutyaoviba, ott az alapokat megtanítják. Ha van kedved és pénzed mehettek alaptanfolyamra is, de ajánlatos végigjárni, főleg, ha első kutya.

Sok hibát kijavítanak ott azonnal a kiképzők, amikre te lehet, hogy csak napok, hetek alatt jönnél rá, hogy - jéé, abban a szituban nenm is azt kellett volna tennem, hanem ezt és ezt-


Jó kutyázást kívánok, imádom ezt a fajtát én is. Csak nagyanyám mellé nem akartam hazahozni egy ekkora kutyát :) Így lett még egy 20 kg-os keverékem, aki sem volt egy egyszerű eset :)

2012. márc. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
A kutya nem olyan, mint más állatok. Ha elcseszed a nevelését, az megkeserítheti az életedet, neadjisten veszélyes is lehet önmagára és másokra nézve is. Azért kerül egy csomó kutya menhelyre, mert a gazdáik nem tanultak meg kutyázni. Nem vicc, hogy nem egyszerű dolog, majdnem olyan, mint a gyereknevelés. Az sem megy mindenkinek zsigerből.
2012. márc. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!