Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Újszülött baba mellé milyen...

Újszülött baba mellé milyen kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk babát, ugyanakkor egy kutyát is a közeljövőben. Milyet érdemes venni?
2012. márc. 25. 11:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemesebb úgy időzíteni, hogy a kutya minimum 1,5 éves legyen, mire a gyerek megszületik és neveljétek meg rendesen, mert nem játék. Én kisgyerek mellé semmi esetre nem vennék túl kicsi méretű kutyát, egész egyszerűen azért, mert ők sokkal kevésbé tűrik a nyüstölést, sokkal türelmetlenebbek, mint a nagyobb testű kutyák. Nekem colliem(skót juhász) van, terápiás kutya, egyszerűen odavan a kisgyerekekért, bármit eltűr, nagyon nyugodt és türelmes, így ezt a fajtát teljes mértékben tudnám ajánlani, persze csak akkor, ha bírjátok a kutyaszőrt, mert ilyenkor tavasszal nagyon vedlik.
2012. márc. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Cintia180 válasza:
Nekem 6 honapos gyerek mellett van egy 6 eves hosszu szoru csivava es egy maine coon macska imadjak a lanyomat mindenki figyeli őt hogy most mit csinal multkor a macskam gyerekkel akart aludni kutyam meg szuleteskor sokat vele aludt folyton orizte a lanyomat 😍
2023. márc. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!