Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye az csakk egy rossz...

Ugye az csakk egy rossz pletyka hogy eggy roti megeszik 2-3 kg kaját/tápot?

Figyelt kérdés

2012. márc. 26. 14:44
1 2 3
 21/23 angyalcsajszií válasza:
Nekem is Rotim van, 7 hónapos és naponta megeszik 1 kg száraztápot, plusz egy konzervet. ezelőtti kutyám is Roti volt, 2 éves korában naponta 2 konzervet meg másfél kg tápot termelt be :) Meg is látszott rajta, olyan volt mint egy vaddisznó. :) de sajnos meghalt. :/ a mostani kutyám sem egy nádszálvékony.. :D
2012. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Az igaz ,hogy a rotik gyakran igazi zabagépek ,de ha nem adsz neki csak a szükségleteinek megfelelő mennyiséget ,akkor nem tud sokat enni.

Volt nekem is rotim és egyszer kísérletképpen ,elkezdtem elérakni rengeteg kaját, hááát nem állt le csak ette -ette mintha soha nem evett volna ,már puffadt látványosan a hasa ,úgyhogy én hagytam hamarabb abba ,mert már megijedtem ,hogy felfordul ott nekem szegény :D Szóval ha módjuk van addig esznek amíg bírják.

2012. ápr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Angyalcsajszi!


Nem sok az egy kicsit? 7 hónapos kutyának 1 kg táp? Az rengeteg!

2012. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!