Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi egy yorki?

Mennyi egy yorki?

Figyelt kérdés
és milyen szempontokra kell figyelni vásárlásnál? törzskönyv?

2012. márc. 29. 09:33
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
mi 50.000 Ft-ért vettük:)
2012. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
19-es hogy lehetsz ilyen ostoba mi ez a süket duma,hogy ha nem tk-vel vette a kutyát akkor nem fajtiszta ember gondolkozzál!!!Annak a kutyának a szülei valószínűleg törzskönyvesek arról pedig tudnak papírt mutatni és két törzskönyves fajtiszta kutyának szintén fajtiszta kölykei lesznek akár kérnek hozzá könyvet akár nem. Jobban tetted volna inkább,ha nem írsz ilyen hülye választ.
2012. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Akkor elég ha a két szülő törzskönyves ????
2012. ápr. 1. 19:59
 24/28 anonim ***** válasza:
Ha nem kell törzskönyv akkor igen.Itt nem értem sok ember logikáját,ha megmutatja az anya és az apa törzskönyves papírjait akkor,hogy adhatna el keverék kutyát az ő almukból?Akkor az összes kis kutya fajtiszta és attól,hogy nem kérsz neki törzskönyvet attól még fajtiszta marad.Alapból a törzskönyvbe le van vezetve a családfa,ha az anyáét és az apáét láttad akkor abban is benne szerepel az egész vérvonal akkor kérdem én,hogy lehetne a kutyájuk nem fajtiszta?Ez megint csak egy butaság,ha valaki azt írja,hogy törzskönyves szülők kutyái nem fajtiszták,ha látom a szülők papírjait akkor már nem vernek át.
2012. ápr. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 compactegon ***** válasza:
van törzskönyve? nincs! ja, hogy apja-anyja törzskönyves! és? kutyának NINCS törzskönyve, innentől lehet fajtatiszta, de sajnos mégsem az.
2012. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Miért nem fajtiszta?????Áruld már el,mert nincs papírja attól még fajtiszta,ha fajtiszták a szülei is.Csak annyi,hogy neki nincs papírja a család fájáról visszamenőleg!Na és akkor mi van attól még fajtiszta.Úristen jó,hogy nem azt írod,hogy csak mutogatni van a szülök törzskönyve miközben össze vissza pároztatják mindennel és azt árulják.Azért ezt át kellene gondolnod!!!Szerinted még is mitől nem fajtiszta az a kutya aminek a szülei törzskönyvel rendelkeznek áruld már kíváncsi lennék,hogy mi zajlik le benned,hogy ilyet írsz!!!
2012. ápr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 compactegon ***** válasza:

fajTAtiszta, csak apontosítás végett. a puszta logika mondatja ezt velem... vidd el bármilyen hozzáértőhöz a kutyát, aki tök standard, fajtája győztese, úgy néz ki, ahogy a nagykönvvben meg van írva.

na most: hogy bizonyítod, hogy fajtatiszta? sehogy. elmeséled, hogy a szülők törzskönyvesek. és a kutya? nem. tehát? fajtatiszta ugyan, (de csak mert tudjuk), de sajnos semmi bizonyítékod nincs rá, érted már? ha én egy spánielt és egy mopszot (csak a példa kedvééért) pároztatok, és az egyik kölyök kiköpött shi-tzu lesz, akkor attól még nem fogják elfogadni, hisz nincs papír a szülőkről. nem a szülők papírjai számítanak, értsd már meg, ember.

2012. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mégis kinek akarod bizonyítani,hogy fajtiszta?Minek kellene bárkinek is bizonygatni???Ha alapból versenyre,kiállításra akarom a kutyát akkor törzskönyvel veszem meg. Amúgy meg,ha törzskönyv nélkül veszi meg és később gondol egyet ki lehet váltani rá!!!Akkor meg miről beszélünk,ha később is kitudja váltani egy csomó pénzért az azt jelenti,hogy fajtiszta.Látom nem fogtad fel amit írtam én nem két különböző fajtiszta kutyáról írtam, ha ugyan olyan fajtáról az egész úgy jön ki,hogy ha az anyám néger és az apám is én négernek születek,de nincsenek papírjaim,attól én még néger vagyok.Te viszont azt állítod,hogy egyforma két fajtiszta kutya kölyke az nem az.Még is hol élsz ember,hogy bizonygatni kéne azt,hogy a kutyád fajtiszta vagy nem.Tudod mit nem fogok veled vitatkozni mind a ketten más szempontból nézzük a dolgokat és csak elbeszélünk egymás mellet nekem erre nincs időm!Baromira nem érdekel,hogy fajtiszta vagy nem,ha már valamiért pénzt adok ki az az enyém akár, hogy is alakul attól még az én kutyám,cicám,nyulam stb.Nem ez a legfontosabb az életben,mert ha fóbiám van,hogy jaj nem fajtiszta akkor veszek 140-ért és az már tuti,hogy fajtiszta könyvel együtt cakkpakk.
2012. ápr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!