Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legveszélyesebb...

Melyik a legveszélyesebb kutya, akiktől tényleg elrettennek a betolakodók?

Figyelt kérdés
Kertes házban lévő tartásra gondolok. Inkább közép nagy, nagy termetű kutyákra gondolok, mert szerintem inkább ők azok, akik tényleg fölényesebben tudják a telket és a személyeket őrizni!

2012. márc. 29. 14:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Fila Brasileiro.De tapasztalt gazdát kíván.Nyílt agresszivitással kezel minden idegent.S ennek a fajtának a család egy elég szűk fogalom....
2012. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Komendó Anna ***** válasza:
Minél kisebb testű a kutya, annál hangosabban ugat és annál valószínűbb, hogy a "támadó" nem tudja elkapni... Ti pedig időben észlelitek a behatolást. Semmilyen más esetben nem ajánlok ilyen célra SEMMILYEN kutyát...
2012. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ha meg nem vagyunk otthon, akkor meg b.szhatjuk ha ugat a kutya. Max a kutya látja kárát. De ha lenne egy termetes nagy kutya, az tán leterítené a betörőt, én meg haza jövök és elásom a kertben. :D persze csak vicc volt az utolsó mondat! :)
2012. márc. 30. 23:19
 14/14 anonim ***** válasza:

Tacskónál kicsit nagyobb kutya a sarkamat kapta el. Kislány voltam anyukámmal rokonokhoz mentünk. Sokat kellett gyalogolni, wc re kellett mennem. Bengedtek egy helyre, ahova bekérdzkedtünk. Mentem hátra és a kutya mert idegen voltam, megkapott. Szegény anyám nyugodjék békében, de miért nem számított arra hogy van kutya??

Bármelyiket lesprézik, azt annyi. Jó esetben csak kicsit kivonják a forgalomból..

2012. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!