Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet leszoktatni a...

Hogy lehet leszoktatni a kutyát a sz_r evésről?

Figyelt kérdés

Sajátját nem, de másokét megeszi.

2-3 hónapig próbáltam úgy, hogy Nem szabad! és egyéb tiltó szavakkal. Utána próbáltam azzal,hogy pálcával ráijesztek, mellé csapok. Egy idő után rájött,hogy úgysem verem meg. Utána az jött, hogy igen is rácsaptam a pálcával. Nem erősen, de úgy hogy tudja, nem játékból tettem.

Semmit nem használ. Kiengedem a kennelből, meglátja hogy a macska pont WC-zik, odarohan és kiszedi a seggéből a sz_rt... Rettentően undorító,hogy utána meg jön, hogy simogassam és nyalná a kezem. Egyik kutyám sem csinálta ezt ezelőtt. Mivel szoktassam le erről?

Amúgy ha rákiáltok, hogy nem szabad, elkezd ugrálni és azt hiszi hogy játszani akarok vele.


2012. márc. 29. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a saját kakiját enné meg , arra biztos módszer , hogy ananászt kell etetni vele, amikor kiüríti olyan szagot áraszt , ami biztos elveszi a kedvét a sz*r evésétől.


Viszont így, hogy mindenkiét, csak a sajátját nem , így sajnos nem tudom , hiszen nem etethetsz minden "akár kóbor " állattal ananászt .


Ha viszont a macskák is a tiétek , próbáld ki . :)

2012. márc. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A macska a lehető legválogatósabb. Tuti nem enné meg az ananászt. Na meg a kóbor macskákkal nehéz lenne...

Azért köszi a tippet.


Amúgy azt hallottam, hogy ha a sajátját eszi, az emésztési problémára utal. De ha másét? Éhesnek biztos nem éhes..

2012. márc. 29. 16:34
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd meg ezen az oldalon

Sok más hasznos dolog van még amire később szükséged lehet, de itt szó van a kaki evésről is .

Itt olvastam az ananászt is , de olvass bele


:-)

2012. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!