Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma vittem a Rottim sétáltatni...

Ma vittem a Rottim sétáltatni nekünkjött egy kutya és fejberugtam feljelenthet-e ezért?

Figyelt kérdés
Ma vittem a Rottim sétáltatni és nekünkjött egy kutya az enyém is nekiugrot az enyém pórázon volt lehuztam róla és utána megint nekünk jött és fejberugtam utána a cigánynő pofázott hogy feljelent.Ő kutyája póráz nékül volt.De a fiát is megütötem mert anyázgatot lehet belőle bajom ha feljelentenek??

2012. márc. 7. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
A kutyásból nem, a pofonból igen, mert önbíráskodás.
2012. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De elszált az agyam nem tudtam fékezni magam.
2012. márc. 7. 21:05
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

A gyerek pofozásból igen :( Ne lepődj meg, ha összetalálkozol a családjával...

Sztem az nem jellemző, hogy ők ezért rendőrségre szaladnának, inkább intézik el családi körben.

2012. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%

Elhiszem, nem is elítéltelek, hanem választ írtam :D


Pár éve ha valaki beszólt én se mosolyogtam rajta, hanem gondolkozás nélkül ütöttem. Azóta kicsit lehiggadtam :)

2012. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Családjával nem 100% mert ők magyarok közt laknak csak azért az a cigány stílus ugy látszik rajtuk maradt de feljelenteni lehet feljelentenek mert azért is kihivták a rendőröket mert túl hangosan halgaták melletük a zenét.
2012. márc. 7. 21:12
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyesen cselekedtél ,bár az anyját is fel kellett volna rúgni. Jelentsen fel, te meg őt ,hogy ráduszította az utcán a kutyáját ,aztán meg akart támadni a fia, csak sikerült leszerelni . Ne hagyd magad, ha fenyegetnek te tegyél előbb feljelentést ,utána ha bármit is tenne akármi rokon veled, egyből őket veszik elő.
2012. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Cigányok biztos nem fognak bántani ismerem szinte mindet én hegesztek nekik biciklit meg mindent ki is fizetnék csak ha ilyen egy két csipés van akkor nem kérek érte pénz mert tudom hogy élnek sokan és ha valami gond van ők is segítenek pl ha pakolni kell ugyhogy a cigányoktól nem félek.
2012. márc. 7. 21:20
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor nagy gond nem lesz. Nagy szájuk van ,de majd lenyugszanak.
2012. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%

Ha fel is jelentenének, nem lesz belőle gondod. Haveromnak 8 napon túl gyógyuló sérülése volt régen, kapott az illető 2 év felfüggesztettet. Max. egy ejnye-bejnyét kapsz.


Amúgy az egyik barátnőm is rendszeresen fejberúgdalja a kutyákat, ha az idióta gazdájuk nem lép közbe...

2012. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát csak annyi hogy 60 ezerért vettem a kutyámat jó nem lett baja mert ha nem szedem le róla akkor ő szedi szét a cigányét de ha nem igy lett volna?? akkor agyon is lettek voln ütve.
2012. márc. 7. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!