Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a skót juhász? (bővebbe...

Milyen a skót juhász? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mit lehet tudni róluk? Mennyire barátságosak és tanulékonyak? Mennyi sétát, foglalkozást, pihenés, törődést, kedvencséget a családban igényel? Hogy viselkedik?

Tudtok neki lány neveket?

Jah, és a Lassie-n kívül tudtok skót juhászos filmeket?

Előre köszönöm!:)


2012. márc. 31. 17:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Küldjek róla képet?:)
2012. márc. 31. 19:04
 12/15 anonim ***** válasza:
Naná!!:)
2012. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Akkor kaphatok egy email címet?:)
2012. márc. 31. 19:46
 14/15 anonim ***** válasza:

Engem ilyen fajta kutya harapott meg :( 9 éves voltam, fogalmam sincs, mit csinálhattam vele, de megharapott. Szétharapta az arcom konkrétan. (Épp megölelni akartam elköszönés gyanánt) De lehet, ez kutyától is függ, lehet, hogy annak az egyednek pont rossz volt az idegállapota, vagy valami olyat tehettem vele - már nem emlékszem.


De ez csak egyedi példa, valószínűleg a tiéd nem ilyen lesz. :) Jó kutyázást! :)

2012. márc. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ez idmerős... nekem semmi bajom a rotikkal, nagyon szépek, bár nem akarnák, mert nem hiszem, hogy meg tudnám fékezni, ha valakit meg akar támadni.. Egyszer egy ismerősünknél voltunk (Kb 10 éves lehettem) és egy rotijuk volt. Nagyon aranyos volt, el tudtam vele játszani meg minden, és amikor elmentünk, és is el akartam tőle köszönni, és akartam adni a fejére egy puszit, amit ő nem vett jó néven, és ha nem tudom elkapni a fejemet, valószínüleg most nem lenne orrom..:D:S Azt mondta a gazdája, hogy még nem adtak neki puszit, és nem tudja mi az, és biztos azt hitte, hogy bántani akarom..:S
2012. ápr. 1. 02:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!