Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiállításon, felvezetéshez...

Kiállításon, felvezetéshez milyen pórázt szokás használni?

Figyelt kérdés
Nekünk-egyelőre-csak láncpóráz van itthon,mert a régebbiek hamar elszakadtak,kikezdte őket a használat,így ez vált be.Videókat,képeket elnézegetve viszont nem látok kutyát,amelyet lánc pórázon vezetnének fel.Nem illik/nem szokás vele?Másfajtát(textil,bőr)kell vennem?
2012. ápr. 5. 14:07
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Már most találtam én is,de csak úgy,hogy nemzeti színű szalag,abból fogunk majd pórázt készíteni.A vékony lánc egyébként tényleg jól néz ki,főleg azokon a gyönyörű agarakon:) *-*

2012. ápr. 5. 14:49
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, igen nekik valóban jó áll, de sok más kutyán is láttam már ilyen láncos megoldást, meg én szeretem is, könnyebben mozog mint a sima felvezetők és aktuálisan a kutyához lehet igazítani.


Amúgy a szalagból csinálni sem rossz ötlet! :) Hajrá-hajrá, majd mesélj hogy ment! :)

2012. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Mindenképp jelezni fogok!Igaz,még odébb van,jövő hét szombat,de ha szert teszek legalább a szalagra és sikerül megcsinálni szépre,szívesen megosztom :)
2012. ápr. 5. 15:19
 14/31 anonim ***** válasza:
Nemzetiszín szalagot kézműves boltokban kaphatsz. Nem az ilyen kreatív hobbiboltokra gondolok, hanem ahol varráshoz szükséges dolgokat lehet venni.
2012. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,én is hasonlóra,esetleg méteráruboltra gondoltam.A neten is találtam már,csak nem igazán éri meg,mivel ötször annyi a kiszállítás,mint a szalag ára(szó szerint)így inkább a városban nézelődök majd:)
2012. ápr. 5. 16:30
 16/31 anonim ***** válasza:
Bármelyik méterárú boltba kapsz!
2012. ápr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Piros, fehér és zöld vékony műanyag kötélből is össze lehet fonni. Karabinert is lehet kapni külön vagy egy karikával retriever póráz szerűen meg lehet csinálni.
2012. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
mindegy az, hogy fajtatiszta, vagy keverék, ha már kiállitásra megy az a kölök, legyen csinos:)) Drukkolok, hogy jól szerepeljetek:)
2012. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
És nem utolsósorban a birók is szokták dijazni.
2012. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Melyik kiállításró van szó? ;)
2012. ápr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!