Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutyafuttatóba vannak...

Ha egy kutyafuttatóba vannak amikor én is bemennék meg kell kérdezni, hogy barátságosak e az ő kutyái, vagy csak simán menjek be?

Figyelt kérdés

lett itt egy kutyafuttató a környéken ,eddig a parkokba jártunk és ott ritkán találkoztunk kutyával,de most kitiltották az ebeket a parkokból és marad a kutyafuttató, mivel még nem voltam úgy futtatóba,hogy más emberek és kutyáik voltak ott nem tudom hogy mit illik csinálni és mit nem..

vki elmondja ,hogy működik ez??


válaszokat előre is köszönöm!!


2012. ápr. 6. 11:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Soroljam?

Nem szedi össze mindenki a végterméket.

Vannak kutyák, amelyek odaszaladnak más emberhez, gyerekhez. Ezt nem mindenki tolerálja.

És még ezer ok, ami miatt egyszerűbb egy tiltó szabályt hozni .

2012. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

hát igen ezekre gondoltam én is ,hogy néhány hülye gazda miatt kell a normális gazdának szenvednie..


én mindig felszedem a kutyáim után és sose rohantak oda emberekhez,nem mintha bántaná akarnák őket,de tudom ,hogy vannak akik nem szeretik ha egy kutya oda megy, bár azt meg én sem szeretem amikor a gyerek sikítozva fut a kutya felé és csodálkozik ,hogy megugatja..

2012. ápr. 6. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!