Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem bírok a kutyámmal. Mit...

Nem bírok a kutyámmal. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
11hónap Labrador retriever kan kutyám van. Nem fogad szót, ha mondom, hogy gyere ide csak áll 1 helyben és nem csinál semmit. A hátsó kerítést állandóan kaparja, kiássa az oszlopokat. Állandóan ás,szétszedi az egész udvart. Amikor elviszem sétálni, vagy a pályára, hogy fusson egy kicsit elmegy és nem is jön vissza...... úgy kell megkeresni. Ha meg játszani akarok vele, akkor meg se mozdul...tanítani se tudom, mert csak lefekszik és nem csinál semmit. Volt már 3 kutyám, azokkal jól el voltam, de ezzel nem lehet bírni, lehetetlen megtanítani valamire...már gondolkoztam azon is, hogy esetleg eladom, vagy elcserélem egy másik kutyára, egy fiatalabbra, hogy jobban hozzánk tudjon szokni...Szerintetek???

2012. ápr. 7. 14:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy környéki vagy, és tényleg meg akarod oldani, meg a család is hajlandó legalább végighallgatni egy szakembert, írj rám.
2012. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Szabolcs megyében élek. Elég messze van Budapest. :)
2012. ápr. 8. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!