Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire viseli meg a kutyákat...

Mennyire viseli meg a kutyákat a költözés?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Én novemberben költöztem az albérletünkből vissza a szüleimhez,mivel párom külföldre ment dolgozni,egyedül nem akartam ott maradni. Szinte észre se vettem a kutyusomon,hogy megviselte volna a dolog,talán azért mert sokszor járunk a szüleimhez,már előtte is megszokta a lakást. De pl. tavaly nyaraláskor se érdekelte különösebben,hogy másik helyen vagyunk,rögtön alkalmazkodott is.
2012. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kutya a gazdájához ragaszkodik, nem a helyhez, gyorsan megszokja az új környezetet, ha ott vagy vele!
2012. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális esetben egyáltalán nem viseli meg őket, sőt, örülnek a változatosságnak. De persze rossz reakciókkal mindent el lehet cseszni.
2012. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Kutyafüggő. Az egyik kutyám nagyon szenvedet tőle mert az előző három házunknál 3 Hektáros területt volt hozzá és a mostaniba csak 1000 négyzetméteres. Hozzáteném hogy ez a kisebb testű menhelyi kutya volt. Mert a Svájci Fehér Juhászkutyám meg imád költözködni.
2012. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nemsokára költözöm és tudod mit várok a legjobban? Azt, hogy a kutyáim mennyire fogják élvezni! Ezzel szerintem elmondtam mindent. Egy jól nevelt, szocializált kutyának teljesen mindegy hogy hol van, ha a gazdával lehet és nem zavarja a környezet változás. Nyaralni is járok a kutyáimmal meg más kutyásokkal. Egyik nyaralót sem zavarja soha, hogy nem otthon van.
2012. ápr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

mi kutyánk még csak fél éves volt mikor elköltöztünk (pont miatta) az új albérletünkbe és rettentően megviselte. Az addigi szobatisztasága teljesen elmúlt. Folyamatosan bepiszkítot a nagyszobába, mindennap többször is már sírtam, ki voltam több hónap után idegileg,elvittem állatorvoshoz is szerveivel minden rendben volt. Hát kellett 3 hónap mire újra szobatiszta lett. De tudni kell hogy ideggyenge kutyám van szóval lehet egy átlag kutyának meg se kottyanna.

De nagyon rossz volt mert féltem hogy innét is mennünk kell majd de hál isten rendbejött aztán:)

2012. ápr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Én nem is számolom már, hányszor váltottam albérletet kutyástul, soha nem volt semmi baj vele. Körbejárta a lakást, megmutattam neki a helyét, lefeküdt és el volt intézve, onnantól kezdve ott laktunk.
2012. ápr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!