Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyre vadabb a kutyám, már...

Egyre vadabb a kutyám, már lassan hozzá sem lehet nyúlni, ha neki úgy tetszik. Lehet rajta változtatni?

Figyelt kérdés
Elaltatni nem fogom semmi áron, arra képtelen lennék, odaadni sem, bűntudatom lenne, de nem szeretném, ha egyszer a gyereknek támadna. Vigyem kutyasuliba?
2012. ápr. 9. 15:31
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

A kutya nem a tárgyaknak örül. Hanem annak, hogy van egy nyugodt, magabiztos falkavezére, aki mellett nincs semmi dolga, csak lenni, és élvezni az életét. Maximum a feladatát végezni, amire kitenyésztették. (itt álagban írom, neked keveréked van, tehát a 2 fajta együttes feladata), de ez teljesen más jellegű feladat, a vezérséggel össze nem hasonlítható.

[link] az alapok, de emellet vidd el suliba

2012. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
És soha ne hyagyj semmit a kutyádra. Ha olyat tesz, ami nem tetszik neked, ezt rögtön jelezd neki!
2012. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Veszprémben lakunk, elmegyek ma megnézem ezeket a könyveket, hogy hol tudjuk beszerezni, tényleg az a legrosszabb ebben az egészben, hogy működött nálunk az én vagyok a falkavezér és most utólag sem látom, hogy mi volt az a pont ahol ez megfordult. az biztos hogy nem bántunk kutyául vele, mert mindig a család részének tekintettük, és bízom benne, hogy előbb utóbb visszaáll a régi rend. azzal viszont nem értek egyet, hogy nincsenek érzései, nem lehet féltékeny. na mindegy köszönöm a válaszokat, én azt is elfogadom, hogy nem a legjobb nevelést kapta, de biztos vagyok benne, hogy akinek kutyája van az sem mindenki kutyakiképző.és valóban több kutyám volt már egyiknél sem okozott gondot a nevelési módszerünk.

2012. ápr. 10. 09:34
 34/36 A kérdező kommentje:
18.46-os a leghasznosabb válaszoló voltál, köszönöm, igazából ilyen segítségre vártam. köszi
2012. ápr. 10. 09:47
 35/36 anonim ***** válasza:
Nincs mit, és sok sikert!! :)
2012. ápr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
A cerbis cikk nagyon jó, de azért még jobb, ha megmutatja valaki, hogyan alkalmazd ezeket a gyakorlatban, mert sokan félreértik, aztán csak mérgelődnek, hogy baromság az egész, nem működik, pedig csak rosszul értelmezték.
2012. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!