Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Méhgyulladás? A többi lent.

Méhgyulladás? A többi lent.

Figyelt kérdés
4 éves kutyusunknak állítólag méhgyulladása van. DE az összes fellelhető infót elolvastam róla és a tünetek között a sok vízivás, gennyes/véres folyás is van. Nos, ilyen nincs neki, csak levert, nem iszik-eszik, pisilni sem tud/akar, hányt. Lehet ez egyáltalán méhgyulladás? Kapott egy rakat szurit + gyógyszert, a jövő hétig vár a doki hátha jöbban lesz. Ha nem, akkor műtét. Vigyem másik orvoshoz?

2012. ápr. 12. 09:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

milyen állatorvos az akinek nincs ultrahangja?

Ajánlom,hogy később is járjatok olyanhoz ahol, ultrahang, röntgen esetleg kis labor van. Sokszor életet menthet a megfelelőellátás.

2012. ápr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Majd írd meg kérlek, hogy mi volt.
2012. ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb ivartalaníttasd, mert napokon is múlhat az élete. Ismerősöm kutyáját már műtéttel sem tudták megmenteni, szétrepedt a méhe és belepusztult, pedig ők rögtön műttették a tünetek megjelenése után.
2012. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Gondoltam megírom, hátha visszajön valaki.

Szóval természetesen másik orvoshoz elvittük, aki azonnal infúzióra rakta, most várjuk a laboreredményt. Szó sincs méhgyulladásról, az előző doki(?) által felírt antibiotikumot leállította, mondván nem az a baja. Most várunk egy kis pisire, mert kedd óta nem produkált semmit. Ez a fő baj. Reméljük nem lesz komolyabb baja, és nem későn került hozzáértő orvoshoz...

2012. ápr. 14. 11:16
 15/20 anonim ***** válasza:

Szia!

A tegnapelőtti második válaszoló vagyok. Örülök, hogy megírtad, hogy mik a fejlemények, és annak, hogy másik dokihoz fordultatok.

Őszintén kívánom és nagyon drukkolok, hogy rendbe jöjjön a kutyád, majd még írd meg a további újságokat.

2012. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én is szurkolok, és majd szívesen olvasom a további fejleményeket.
2012. ápr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Megígértem, visszajöttem. Emma kutyánkat ma délután elaltattuk. Olyan súlyos vesekárosodása volt, hogy semmit nem tudott tenni az orvos. Most vígasztalhatatlanok vagyunk....
2012. ápr. 15. 20:34
 18/20 anonim ***** válasza:
Úristen, részvétem, sajnálom. Át tudom érezni, 6 éves kutyánk veseelégtlenség miatt ment el 1 éve.
2012. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,őszinte részvétem :(
2012. ápr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Borzasztóan sajnálom, együtt érzek veletek.
2012. ápr. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!