Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek az alap trükkök amiket...

Melyek az alap trükkök amiket jó ha tud egy kutya?

Figyelt kérdés
melyek az alap trükkök amiket ha profin tud akkor már jó kutya és akkor már lehet csürni csavarni akár egy előadást csinálni a trükkökből.
2012. ápr. 12. 19:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
1. Ül 2. Fekszik 3. lábhoz meg ilyenek.
2012. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ül.fekszik.lábhoz. oké ez tényleg alap.. de utána a "meg ilyenek".. az nem kellet volna
2012. ápr. 12. 20:03
 3/15 A kérdező kommentje:
bővebben? vagy a ALAP az tényleg ennyi?
2012. ápr. 12. 20:03
 4/15 Hovarju ***** válasza:
milyen bemutatóra gondoltál? engedelmes? agility, dog dancing?
2012. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem az alapok az ül, fekszik, marad, hozzám. Plusz még a szépen sétálás, és a szabadon követés. Nekem ha ennyit tud egy kutya, már megelégszem vele. Ha valamilyen irányba akar húzni, akkor az iránynak megfelelően. Pl. Őrző-védőnek amiket kell, fürkész, felugatás,stb. A juhászkutyának terelnie kell.


Ajánlom neked a Kyra Sundance 101 kutyatrükk c. könyvet. az alapoktól indul, egész az előadás módig.

2012. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne csinálj cirkuszi majmot a kutyádból, azt tanítsd meg neki, aminek van értelme. Behívás, ül, fekszik, lábhoz, helyedre stb.
2012. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az "ül, fekszik, marad" nem trükk, hanem alap vezényszó, amit minden kutyának tudnia kellene.

Az enyém tud fordulni, gurulni, mindkét lábával külön pacsit adni. Ezek nem azért vannak, hogy cirkuszi majmot csináljon belőle az ember, hanem hogy agyilag fárassza.

2012. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A mi kutyáink a következőket tudják:

-ül

-fekszik

-marad

-gyere

-lábhoz

-marad

-hagyd

-nem/fúj

-helyedre

-hozd

-ereszd

-fordul

-pacsi

-fel

-ugorj

-meghajol

-vár


A meghajol kivételével nálunk ezek a kutyáknál alap dolgok. Miden kutyánk tudja.

2012. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Szerintem az ül pitiz és a fekszik
2012. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. ja és nem cirkuszi majom hanem hogy mondjuk okos legyen és ha valaki meg akarja nézni: pl. megmutatni Anyumnak milyen kutyát faragtam :D
2012. ápr. 12. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!