Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek az alap trükkök amiket...

Melyek az alap trükkök amiket jó ha tud egy kutya?

Figyelt kérdés
melyek az alap trükkök amiket ha profin tud akkor már jó kutya és akkor már lehet csürni csavarni akár egy előadást csinálni a trükkökből.
2012. ápr. 12. 19:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mi a bemutató koreográfiába olyan trükköket tettünk, amit az összes résztvevő tud:

szégyelld magad, lelövés, pitizés, forgás, pörgés, pacsi lábra elöl-hátul, szlalom, láb közt séta, kerülés, ugatás, meghajlás, tárgyhoz küldés, távolról ültetés/fektetés. Ezen kívül amit nem tud mindenki, azt egyénileg bemutatja egy-egy kutya.

2012. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ül, fekszik, lábhoz/gyere ide, marad, megáll, hagyd (a kaját addig, amíg nem szólok pl), hozd ide, előre
2012. ápr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem értem én sem, miért kell bohócot csinálni a kutyából.

A legalapabb dolgokkal is le lehet fárasztani agyilag, nem kell a fején pörögnie, meg pizzát csinálnia.

Tökéletes példa: http://www.youtube.com/watch?v=zaEfoNHE_zQ

2012. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azok, amiket egy kutyának már egészen kicsi korában is tudnia kell, az az ül, fekszik, marad, kérem, és a hozzám. Én viszont szeretem ha a kutyusommal tudok mindenféle trükköket használni, ezért még szeretném megtanítani a pacsira, a hempergésre, a tecchalottságra, és egyéb általános trükkökre, mindketten szoktuk élvezni a tanulást :)
2012. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
ül, fekszik, marad, gyere, köpd ki. ezek fontosak
2012. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!