Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor ehet a kutyám sétálás után?

Mikor ehet a kutyám sétálás után?

Figyelt kérdés
Későn megyünk sétálni hpgy ne legyen annyira melege. Eheti-e egyböl(10 perc elteltével)séta után a vacsoráját vagy várni kell vele?Mert az tudom hoy kaja után nem jó mozogni de kaja elöt lehet?
2009. jún. 19. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem simán eheti.

Később esetleg már nagyon fáradt lesz.

Így legalább lefekszik kaja után, és jót alszik.

Azt nem írtad, kaja után szokta-e a dolgát még végezni?

Az enyém, közvetlen vacsi után rögtön megy is kakilni.

Üdv.

2009. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Séta után egyből kaphat enni, kivéve ha nagyon túlhevült, ha túl sokat rohangált. Ilyenkor érdemes várni egy kicsit (10, vagy akár 30percet is, amikor már látod a kutyán,h lenyugodott, lehült a teste a normálisra), és akkor biztosan nem hányja vissza a vacsit.
2009. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, szerintem eheti. nekünk a 2 kutyánkkal stabil napirendünk van. reggel 6-kor indulunk fél órás sétánkra, de futunk is benne eleget. ezután 10 perc, isznak, pihennek, reggeli,5 naponként vitaminkoncentráummal és egy-egy kálciumampullával. 8-18 óráig munka. ezután egy újabb ilyen séta. nyáron világos van még és játszunk utána. de minden nap hazafutok, ebédre zöldséget kapnak és gyümölcsöt. imádják. aztán vacsora, tisztogatás, alvás. szóval én is séta után adok nekik azonnal, te is nyugodtan csinálhatod így!!! :D
2009. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyomorcsavarodásra érzékeny fajtáknál érdemes várni evés elött fél órát, hogy megnyugodjon a gyomra. Utánna min 1 óra pihenő, és így jó eséllyel elkerülhető ez.
2009. jún. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!