Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy ellenőrzik van e kutyám...

Hogy ellenőrzik van e kutyám ebadó miatt?

Figyelt kérdés

nemrég halt meg a kutyám,az ólat nem raktuk még el sehova, mert elfér az udvaron..meg ott a kutyakosár (műanyag) amit kifertőtlenítettem és a nyuszim használja napozni..

erre hülye szomszéd amikor körzeti orvos járt ki oltani házhoz és mondták neki hogy nézzék meg mennyi kutyacucc van és megbüntetnek.....azóta hetente járnak ki hozzánk, hogy ne dugdossuk a kutyát mert beperelnek minket..mit lehet tenni ilyenkor?

az ólat nem szeretnék kidobni, mert lehetséges hogy lesz még kutyánk, és miért vennék újat ha ez jó állapotú..


2012. ápr. 18. 10:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szerintem félreértetted, amit írtam!

Igen, akinek tk-s kutyája van, de nem tenyésztésre szánta az ivartalanítson, ez jogos. Én is így fogok tenni, mert nem szeretnék tenyészteni.

"A keverékeknek miért kellene ivarosnak maradniuk?" Pont ezt írtam, hogy büntetném azt, aki nem ivartalanítja! Mivel ivartalanított kutyák után nem kell fizetni, így ez is motiválhatja az embereket nem?

2012. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!