Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő után fogadtatok a...

Mennyi idő után fogadtatok a családotokba új kutyát?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, hogy azok akik elveszítettek kutyust, mennyi idő után hoztak új kutyát a családba? Nemrég vesztettük el szeretetett kutyánkat, és olyan hatalmas az űr, hogy gondolkodunk egy új kutyuson. Egyszerűen nem tudjuk elképzelni az életünket állat (kutya) nélkül. Ti is így voltatok vele?

2012. ápr. 19. 09:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én a halála után 3 hónappal kezdtem új kutyust keresni, és rá 1 hónappal hoztuk haza.
2012. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem ősszel pusztult el, és annyira megviselt hogy azon voltam nem kell többé kutya. De ahogy szokták mondani: lehet kutya nélkül élni, de minek? Így egy hónapra rá már nézegettem a kínálatot, de mivel kinti kutya lesz csak most tavasszal szántam rá magam.
2012. ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezért (is) kell 2 kutya, mert akkor ott van a másik és mégsem olyan rossz.
2012. ápr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!