Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A t i kutyátok is szokott az...

A t i kutyátok is szokott az oldalán illetve a hátán feküdni a házában, vagy csak az enyém ennyire kényelemszerető?

Figyelt kérdés

:D

és bocsi a kérdésért (t i), de csak így engedte kiírni


2009. jún. 20. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az enyém szokott, akkor a legaranyosabb, amikor a hátán fekszik, és utána ahogy kikecmereg a házából...! Na az a legviccesebb része! :D
2009. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Az enyém nem a házában szokott, hanem mikor jóidő van kint, úgy napozik, hogy a hátára fexik :D
2009. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám is szokott az oldalán aludni a házában
2009. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs kutyám, de képzeld, hogy ma vettem egy kisfiú hullámos papagájt a lányka mellé, és a kissrác is a hátára fordul csakúgy a beszoktató kalitkában, amiben most van, megkapaszkodik két lábbal a kalitka rácsaiban, ilyent egy madaram se csinált eddig, pedig vele együtt összesen 7-en vannak (5 nimfa is van a 2 hullámos mellett). :-)
2009. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Hát az én kutyám nagyon kényelem szeretö!de azért nem fekszik a hátán csak a puha éd könnyu lédeket meg anygokat szeret! de én azt ajánlom , hogy erröl szoktasd le mert a nyálátol vagy 1 férrenyeléstöl meg fulladhat isten mencs!
2009. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is baromi kényelmes egy nőci, amikor befekszik az ólba a fejét kiszokta lógatni! :) de a betonon is így szokott pihenni:

http://www.youtube.com/watch?v=F1MxKImKcoY

2009. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Nekem két kutyusom van. A mopsz-tacsi keverékem úgy alszik mint egy "macska" összegömbölyödik és csendben piheg. A francia bulldogom viszont minden pózt kipróbál alvás közben de legjobban a hátán szeret feküdni és közben hangosan horkol.
2009. jún. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem is van kutyám nekem azt szokta csinálni hogy a fűbe lefekszik háttal és vakarja a hátát mikor viszket neki vagy lehet hogy csak simán pihen nagyon aranyos imádom
2009. jún. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

biztosan nagyon aranyosak :)

amúgy nem tudom már ki írta, de kétlem, hogy megfulladna tőle, az ember is szokott a hátán aludni, mégse fullad meg, vagy ha igen, akkor nem attól, és már 5 éves a kutyum, nem hinném, hogy ártana neki :)

és a videó is nagyon jópofa :)

2009. jún. 21. 20:19
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy kutya csak akkor alszik a hátán a hasát mutatva ha teljesen biztonságban érzi magát.Ez a behódolás jele.

Szóval akinek így alszik a kutyusa az nyugodt és kiegyensúlyozott helyen él.

Az enyéim is így alszanak.Mopsz,németjuhász,beagle.:)

2010. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!