Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nagyon beteg. Volt!...

A kutyám nagyon beteg. Volt! Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Szombaton mentünk ki sétálni és már akkor nagyon kedvetlen volt. késő estére már felállni se tudott. Hívtuk az orvost, azt mondta vasárnap vigyük be (ez olyan 10óra körül lehetett)! Éjfélre olyan rosszul lett, hogy rángatózott, felakadt a szeme, és nem reagált a hívásra, megesküdnék nem ismert fel minket. Felhívtuk az orvost, hogy most kéne megnézni. Bevittük a 20km-re lévő városba az orvoshoz. Mikorra odaértük Semmi Baja Nem volt!!! Teljes kivizsgálás megvolt, de nem talált semmit, holnap megyünk kontrollra. Mi történhetett? Vagy lehetnek a kutyák "tec Betegek"?
2009. jún. 21. 01:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én arra tudok gondolni, hogy esetleg mérget ehetett olyat, amitől görcsrohamot kapott szegény, aztán utána jobban lett. mindenképpen vigyétek vissza holnap a kontrollra azért, még ha teljesen jól is lesz látszólag. kéne egy laborvizsgálat neki, bár nem tudom, nem vagyok állatorvos sajnos.
2009. jún. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Agyérgörcs, epilepszia kis roham,
2009. jún. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A macskám epilepsziás volt.Ő produkált eféléket.
2009. jún. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan humánovos vagyok, de ez abszolút bele fér egy epilepszia petit mal -szerű rohamba. Sztem az volt, aztán ezt utólag a jó isten nem mutatja ám ki.
2009. jún. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is epilepszia, sajnos, a mi kutyánk is átélte ezt a rohamot már párszor. Nekünk az ivartalanítást javasolták, bár őszintén szólva én nem értettem az összefüggést a két dolog között.
2009. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
de kedves kollégák, azért egy petit mal (bár már nem ez az osztályozás használatos) előtt nem jelentkzik 6-8 órával levertség... vagy kutyáknál igen....?? nemár.
2009. jún. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én is epilepsziára tippelek. úgy tudom a kutyák megérzik gazdájukon is a roham közeledtét, kiszagolják a különböző kémiai anyagokat, a gazdi bőrén keresztül, miért ne érezhetnék a saját rohamukat is előre.
2009. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. éjszaka kapott 3 szurit, antibiotikum, hasgörcs, és kullancsra. az orvos kullancsra gondolt,de felvetette az epilepsziát is. Ma kapott még görcsre egy szurit mert mondta hogy érzékeny a hasa. hálistennek már jobban van. :)
2009. jún. 21. 10:55
 9/10 anonim ***** válasza:

én írtam, hogy szerintem nem epilepszia, de akkor vizsgáljuk meg ezt a kérdést:

mennyi idővel a roham előtt mutatott levertséget?

mennyi ideig tartott a roham?

hogy nézett ki?

utána hogy viselkedett a kutya?

2009. jún. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

délután olyan 5körül vettük észre hogy valami baj van. akkor kezdődött a levertség. még elvittem futtatni, mert azt hittük csak rossz kedve van... 9óra körül már nem kelt fel, feküdt az oldalán. akkor hoztuk be a házba.

a kutyus nagyon rosszul nézett ki. felakadt a szeme, kisebb rángatózásokat produkált a mellső lábán. be volt nagyon lassulva, aminket nem ismert meg, nem reagált a hívásra. a kocsihoz is ölbe kellett kivinni.

mikorra odaértünk jobban lett, olyan volt mint szokott, talán kicsit még aznap nyugodtabb volt.

2009. jún. 23. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!