Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a pit és az...

Mi a különbség a pit és az amerikai staffordshiere terrier között?

Figyelt kérdés

Tudom megint egy stafi vs pit kérdés. Sok kutyás hirdetést néztem. Pit-et, stafit is néztem, de én semmi pit-et nem látok azokban az amerikai staffordokban, amikre ráfogják, hogy pit. Tudom, a természetük, temperamentumuk más. Most inkább a kinézetük alapján történő megismerés érdekelne jobban. Több stafi tenyésztő kutyáját nézegetve, szép fejér fejű, széles mellkasú kölyköt láttam, amik gyönyörűek voltak, ugyanakkor, hasonló jegyekkel rendelkező, de már már kutyás hirdető; az ilyen jegyekkel rendelkező kutyáit pit bull kutyaként hirdeti. Akkor most hogy van ez? Tudom, nehéz megkülönböztetni őket. És minden pit stafford, de akkor is van valami ismertetőjelük nem? Segítenétek kibogozni?

Legutóbb egy ismerősöm kutyusát stafiztem le, amire ő teljesen felháborodott és közölte, hogy nem stafi...:S De én semmi pit-et sem láttam benne.:(



2012. ápr. 21. 20:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#1 valóban jól összefoglalta, #10 neked meg nem kellene ide írogatnod, ha azt sem tudod, mi a különbség fajtiszta és fajtatiszta között.
2012. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

11-es, ha szted meg jól összefoglalták, minek ugatsz bele? Vki írt vmi jót, te meg bólogatsz, mert ettől hozzáértőnek tűnsz?!

És még nekem szólsz be.... Akkor kérnélek egy teljesen helyes, és tudományos saját megfogalmazásra, ne egy google-ból bemásolt sz.rt tegyél ki légyszi!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!