Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha minden igényüket ki tudnád...

Ha minden igényüket ki tudnád elégíteni, border colliet vagy uszkárt választanál? Miért?

Figyelt kérdés
Ha uszi, akkor melyik méret? Bár ez nem olyan fontos.

2012. ápr. 23. 17:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Border Colliet, mert nagyon tetszik. Az uszkár nem jön be.
2012. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én azért Border Colliet, mert nekem valahogy nagyon nem tetszenek az uszkárok. Meg az agarak sem. Meg a kínai kopaszkutya sem. Fuj.
2012. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Border collie. Veszek egyet jövő nyáron. Az uszkár az nagyon nem jön be. Jobban odavagyok a terelő vagy vadász kutyákért. :)
2012. júl. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló: az uszkár vadász kutya... Vízi vadász.

azért ajánlanám az uszkárt mert akár milyen kicsi, lehet vele sportolni, mozgékony, imádják a vizet. Rendkívül okosak és tanulékonyak. Lakásba is alaklmas ha le tudod vezetni az energiáit mert a szőre inkább a hajhoz hasonlít, nem hullatja. Családbarát és ez a legfontosabb! :)


USZKÁR! És a közép méret!

2012. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
58%
Ember vagyok, tévedhetek. Akkor most kijavítom magam: Én a terelő kutyákat és a vadász kutyákat szeretem, KIVÉVE AZ USZKÁRT. Megfelel?
2012. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én is uszkár párti vagyok, méret mindegy, de minden tulajdonság benne van, amit én egy kutyában keresek :). Köszönöm a válaszokat, utolsó előtti előtti, én imádom a kínai kopaszt is, és az agarakat is :D!
2012. szept. 25. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!