Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keresek valami szebb nagyobb...

Keresek valami szebb nagyobb testű kutyát, rövidebb szőrrel! Tudtok ajánlani nekem?

Figyelt kérdés

Magyar vizsla ki van zárva,nekem nagyon nem tetszenek.Valami más kéne.

Idáig amit néztem,az labrador,dalmata ilyesmik:)

Köszi a válaszokat


2012. ápr. 25. 16:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Német dog, Dobermann, Beuceron, CaneCorso, Masztiff.....
2012. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Jöhetnek közepesebbek is,csak ne kicsik:)

2012. ápr. 25. 16:22
 3/26 anonim ***** válasza:
doberman, agár, roti. Ne hülső alapján válassz, mert minden kutyának más a karaktere és lehet neked nem fog tetszeni a jelleme ha nem olyan életvitelt élsz! Előszőr áruld el miket tudnál neki nyújtani, mennyi szabad időd lenne rá, mennyire legyen tanitható, mennyire legyen aktív mert a labrador se és a dalmata se egy jellem, teljesen más, ugyanígy egy agár és egy doberman is más jellem, sok függ a neveléstől is, de nagyon sokat számít az is hogy milyen fajta, nem hiába tenyésztettek különböző célra ebeket!
2012. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ez így nehéz, neked kell eldöntened melyik tetszik az agarak sem csúnyák abból is van több...És fellehetne sorolni rengeteg fajtát.
2012. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
boxert hihagytak
2012. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Hát,sok kutyás könyvet olvastam már,ezért szerintem mindenre kész vagyok,volt nekem egy amstaffom,de elütötte egy tehetségtelen b-a-l-f-a-s-z:( (Járdán).3 éves volt,1 éve történt.

Most valami barátságosabb tanítható nem túl pörgős kutyát (pl border collie ) szeretnék.

Lakásban lenne tartva,reggel 1 óra séta és este korlátlanul akár 2-4 órát is sétálnék vele + hétvégén kirándulás.

Lakás miatt nem szeretnék hosszú szőrt,de sportosabb kutya kéne,aki nem nyálas.

2012. ápr. 25. 16:29
 7/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ez legyen az elsődleges szempont. Hanem a vérmérséklet, de persze te tudod.

Agarak, német dog, bordeauxi dog, rövid szőrű collie, boxer, argentin dog, erdélyi kopó, cane corso, shar pei, staffordshire terrier

2012. ápr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
a border collie nagyon pörgős!
2012. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Majdnem mondtam a bullmasztiffot, amikor megláttam, hogy nem szeretnél nyálas kutyát :D

Nézd, én is panelban vagyok a bullmacimmal. Akkor nyáladzik, ha kaja van a közelében (pl. húst szelek, főzéshez készülődök stb., vagy ha tanulunk és kapja a jutalomfalatokat). A lakás egyébként nem nyálas tőle, de én sétálni törlőronggyal járok vele :D

Egyébként nagyon nyugodt és a leírásod alapján ki tudnád elégíteni a mozgásigényét :)

2012. ápr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Magyar agár. Sportos kutya, de ha kellően lefárasztod, alszik 8-12 órát, míg te nem vagy otthon. Lakásba tökéletes.
2012. ápr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!