Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keresek valami szebb nagyobb...

Keresek valami szebb nagyobb testű kutyát, rövidebb szőrrel! Tudtok ajánlani nekem?

Figyelt kérdés

Magyar vizsla ki van zárva,nekem nagyon nem tetszenek.Valami más kéne.

Idáig amit néztem,az labrador,dalmata ilyesmik:)

Köszi a válaszokat


2012. ápr. 25. 16:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
hát talán még a mopsz, csak ő nem annyira okos, tanitható ő is, de inkább heverészik egész nap a fotelben! :) menhelyen is nézz szét, rengeteg olyan kutya van ami megfelelne az elvárásaidnak, csak lehet nem fajtatiszták.
2012. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Olyan kutya kell,aki nyáron 1-2 hétre el tud jönni velem kirándulni ;) Valami nagyobb,mint a szuszogó mopsz.

Vizsla nem tudom miért nem jön be :( Olyan áltlagos,tiszta barna semmi szép nincs benne számomra,semmi különlegesség..túl sokaknak van ilyenje és még fizetnek is érte:D

2012. ápr. 25. 17:48
 23/26 anonim ***** válasza:

Nekem német dogom és boxerem van. A német dog eléggé nyálas, de a boxer csak egy kicsit, és egy kis tünemény! Ilyen jó jellemű kutyafajtát nem is tudok, mint a boxer! :)

Amúgy a dalmata szép, aranyos, az is jó kutya. Esetleg erdélyi kopó, akita. Sok sikert a választáshoz!

2012. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Közben egy menhelyi boxerem lett,nem fajtatiszta,de eléggé hasonlít rá én nagyon szeretem:)
2012. máj. 20. 02:19
 25/26 anonim ***** válasza:
Labrador-retriever lenne neked a tökéletes társ.. Társasági kutya, kirándulni imád, és nagyon édes, valamint szép is.. :) Én imádom! :D
2012. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Gratulálok a boxidhoz. :)
2012. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!