Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keresek valami szebb nagyobb...

Keresek valami szebb nagyobb testű kutyát, rövidebb szőrrel! Tudtok ajánlani nekem?

Figyelt kérdés

Magyar vizsla ki van zárva,nekem nagyon nem tetszenek.Valami más kéne.

Idáig amit néztem,az labrador,dalmata ilyesmik:)

Köszi a válaszokat


2012. ápr. 25. 16:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Olyat valassz amiben kesobb nem fogsz csalodni.

SHELTIE,vagy SKOT JUHASZ kutyakat nagyon ajanlanam.tudom hogy nem rovidszoruek,de minden masban megfelelnenek neked.

Es gyonyoruek.hatarozott,kecses fellepesuk van.engem nagyon levettek a labamrol :))

2012. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Jajj ne kizárt az ilyen hosszú szőr:D

Ha már belemennék,akkor border lenne...

2012. ápr. 25. 17:07
 13/26 anonim ***** válasza:
AKITA :))
2012. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
írd már majd meg légyszi, kb melyikek tetszenek azok közül, amiket eddig javasoltunk... hátha akkor eszébe jut valakinek még valami ahhoz hasonló
2012. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
A border colli már ne is haragudj, de nagyon pörgős :) Nem tudom miért gondoltad hogy nem az! Hát ha ezek feltételek mellett akarsz kutyát, akkor inkább valami kisebb méretet válassz, vagy talán nézz szét menhelyen , akik nyugisabbak .s szobatiszták, rövid szőrűek. Labrador is jó lenne, de akkor mozgasd le, napi 1-2 óra séta az elég kevés egy kutyának. Semmi esetre ne válassz jack russelt, beagle-t, border collit, mert azoknak több mozgás kell. Amit neked ajánlanék: Boston Terrier! Rövid a szőre, nagyok okos, könnyen tanul, elvan a szobába mivel szobakutya, nem mozog túl sokat, de azért nem lusta jajta, tehát nem olyan mint egy mopsz vagy egy angol bulldog, de nem is olyan mint egy jack russel! Az egy bj van vele hogy piszok drága, nekem ilyen van, mert a volt gazdia kiköltözött külföldre és nekem adta, a legjobbakat mondhatnám róla! :)
2012. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

sokan írtátok a border collit! A border colli az aktív kutya, és nagy területre van szüksége, és folymatosan tanítani kell, elterjedt róla hogy a világ legokosabb kutyája, nos nem mindenkinek fog sikerülni a tanitása, mert ha nem futja ki magát szétszedi a lakást! Ez halál komoly!!! Olvass utána, sehol se irták eddig hogy nyugodt kutya lenne! :)

A Border collie nagyon aktív és értelmes kutya. Kissé félénk és érzékeny lehet. Egészen kölyök korában képezhető. Nagyon tanulékony.

A Border collie közepes termetű kutya, törzse karcsú és izmos. A feje elkeskenyedő. A szemek színének a kutya bundájának színével kell harmonizálnia vagy annál sötétebbnek kell lennie.

Végtagjai egyenesek. Farka hosszú és lelógó. A fül félig álló, a teljesen logó fül hiba!

Szőre közepesen hosszú, kissé hullámos a lábai elülső részén és a fején rövid.

2012. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Rosszul fejeztem ki magam! Bordert úgy érettem,hogy túl pörgős.


Tetszik a német dog és az akita:)

2012. ápr. 25. 17:38
 18/26 A kérdező kommentje:

Boston Terrier külsőre nem jön be =/

Valami kicsit vaskosabb ölelhetőbb kutya kéne:)

2012. ápr. 25. 17:40
 19/26 A kérdező kommentje:
erdélyi kopó ő is tetszik:)
2012. ápr. 25. 17:42
 20/26 anonim ***** válasza:
a Boston is ölelhetős! :) Nekem se tetszett előszőr, de már beleszerettem és már tetszik! :) A vizsla miért nem tetszik? :) Esetleg boxer? Az is okos meg minden, bár kicsit az is pörgős, ha sétáltatod akkor futtasd és ne pórázon sétáltasd. Szerintem dobermant vegyél még ami talán megfelel, külsőre ijesztőnek látszik, pedig nem az, nagyon kedves, gyengéd, de jó házörző is és lakásba is való, nagyon-nagyon okos.
2012. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!