Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baromfi allergiás kutya...

Gabryella87 kérdése:

Baromfi allergiás kutya milyen prémium kategóriás/jó minőségű tápot és jutalomfalatot ehet?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki(az orvos arra gyanakszik)az 1éves kutyám baromfi allergiás.A fülén és a feje tetején szinte teljesen megkopaszodott már és mindenhol nagyon hullik a szőre.Azt javasolta váltsunk baromfi mentes étrendre,de sok jutalomfalaton és tápon csak annyi van hús és állati származékok.Eddig Royal Canin tápot evett és pedigree denta stixet,kekszeket illetve Dental fresh-t kapott. Tud valaki konkrétan olyan tápot amit ehet illetve jutalomfalatot!? Marhás vagy bárányos stb... Köszönöm!
2012. ápr. 29. 09:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia, megint itt vagyok, a tegnapi 6:54-es. Én írtam az Acanát, és linkeltem a Webkutyát, meg magát a kaját.


Ha megnyitod a linket, akkor ott a képtől jobbra van egy olyan "Kiszerelés", és ott tudsz variálni, hogy mekkora zsákkal szeretnél venni. 40 deka és 13,5 kg között többféle mérte van, szóval nem kell egy kicsi kutyának megvenni egyszerre egy hatalmas zsákkal. :)

2012. máj. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos nem tudom, hogy ezek tartalmaznak-e, amiket felsoroltál baromfit.

Viszont a Brit Care-nek van kisebb változata is, itt ingyenes a kiszállítás, értékhatártól függetlenül.

Van 1 kg-os kiszerelés is, ami persze drága, de kipróbálásnak jó lehet és ha bejön a kutyusodnak, akkor a nagyobb kiszerelésnél már olcsóbb a kg-onkénti ára.


[link]

2012. máj. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A zoofast.hu-n szintén van kis kiszerelésű taste of the wild meg minden egyéb is csak végig kell böngészni az oldalt.
2012. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Koka88 válasza:
A pedigret felejtsd el!!!!! Minden teren!!!!! Minden tap jo amit ajanlottak...turelmesen probalgatni kell oket es kitapasztalni. Probalj sajat keszitesu jutifalatot csinalni, hulye dentastiks helyett adj neki repat, vagy ilyen szaritott de szintiszta husit!!!! Fozjetsz neki ki nagy csontot is ezek tisztitjak a fogat!!mi repat ragunk gond meg nem volt a fogunkkal pedig fogkohajlamos kutya. En pl jutifalinak hazikeszitesu diszno majat szoktam csinalni, imadja kutyam! Fozd meg , kockazd fel pici kockakra, majd serpenyoben piritsd ( olaj nelkul ) hogy kapjon egy kis kerget majd ki kell szaritani sutoben! Kb 50 -100 fokon, legkeveressel! 1-2 ora ( kicsit budi, de legalabb tudod mit adsz a kutyadnak ) alatt kesz es igy nem romlik meg akarmeddig elall!!
2013. ápr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!