Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok meddig volt...

A ti kutyátok meddig volt bújós ivartalanítás után?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 20:55
 1/4 Hovarju ***** válasza:

Nekem szuka kutyám van. Egyáltalán nem volt bújos műtét után. Reggel hagytam ott az állatorvosnál és amikor érte mentem már a saját lábán szaladt elém és ugrott be az autó hátsó ülésére.

Este itthon még kicsit bágyadt volt, de szerencsére nem volt más baja. Reggel már rendesen sétált és csak az zavarta,hogy nem futkoshat.

2012. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
miénk se volt bújosabb mint ahogy átlagba szokott lenni:) Nálunk is másnap minden ment a régi kerékvágásban:)
2012. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém amúgy is nagyon "anyás" mindig követ a lakásban. Ez a műtét után sem volt másképp. Nem volt elesett, ugyanúgy jött velem. Persze azért figyeltem rá, hogy ne mozogjon túl sokat, úgyhogy inkább én voltam többet a szobámban, hogy ne kelljen állandóan ugrálnia.

De bújósnak nem mondanám, nem sajnáltatta magát.

2012. máj. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm óriás testű kanja mindig is 'bújós' volt, de ivartalanítás óta még inkább. És azóta is.
2012. máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!