Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hajam égnek áll már ha...

A hajam égnek áll már ha meglátok egy yorkit. Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Múltkor is ugatva támad neki a kutyámnak. Nagytestű kutyám van... Még jó hogy pórázon volt az enyém, mert egy parkban történt.

2012. máj. 2. 10:43
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
42%
11:06-os, buta kutya nincs, csak buta gazdi. Épp most írok egynek...
2012. máj. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nincs elegem, arról nem ők tehetnek, hogy nincsenek nevelve, szerencsére vannak jól nevelt, aranyos kiskutyák is. Nekem a hozzád és Little Redhez hasonló agresszív, skatulyázó emberekből van elegem.
2012. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
81%

Ha ilyen véleménnyel vagy a Yorkikról, még jó, hogy nem lakunk egy városban és nem ismerjük egymást. :)


Érdekes az én Yorkim normálisan viselkedik más kutyákkal.

Megneveltem - itt van a kutya elásva ;)

2012. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Bozsikrisz ***** válasza:
84%

Gyűlölöm az ilyen provokatív, "szídjuk együtt a yorkikat" kérdéseket.

Yorkim van, BH vizsgás. Múlt héten a semmiből rátámadt egy német juhász, műteni kellett a lábát és a csípőjét. A kutyámnak esélye sem volt védekezni.

Kiírjak, olyan kérdést, hogy miért nem mennek a francba a német juhászosok? Annak is kb. ennyi értelme lenne.

2012. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Bozsikrisz ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2919231-hogy-..


...és ahogy látom nem csak nekem van bajom a német juhászokkal. Mégsem fogok ezért egy hülye kérdést kiírni.

2012. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
77%
Rhodéziai Ridgeback kan kutyám van.Már többször előfordult,hogy kis testű kutyákhoz közelítve,azok odakaptak neki.Egyiknek még a fülét is sikerült meglyukasztani.A magyarázat a gazdi részéről az volt,hogy fél,és azért támad.Ha harapós a kutya,félelemből vagy bátorságból,arra szájkosár kell,mérettől függetlenül.Persze én mindig rászóltam,ha védeni próbálta magát...A balesetek elkerülése végett....Eddig.Mostanában nem fogok beleszólni.Ha bántsák,hát engedem,hogy megvédje magát.Tehát ezentúl nem áll égnek a hajam.Sok kistestű barátja van,de amelyik támadja,harapja,hát magára vessen.S a gazdi is...Gondolom,sok normális gazda normális viselkedésű kistestű kutyával egyetért velem.
2012. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
63%

# 16

Mennyire igaz! Ezentúl az első válaszoló is megengedi majd, hogy agyontapossa vagy felrúgja a lova a kutyákat, és milyen szép lesz minden. :)


Amúgy, hülye kérdés. Errefelé nem a kicsi kutyák okozzák a gondot, hanem a tanyákat őrző kuvaszok és hatalmas, szabadjára engedett kutyák. Akkor állna csak igazán égnek a kérdező haja, ha itt lakna. Szóval, örüljön a kicsi kutyáknak, szerintem.

2012. máj. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Majd ha a kutyám a ló lábánál fog acsarogni,esetleg kergeti a lovast,nyugodtan agyonrúghatja.Csak kutyámat megneveltem,tudja mit jelent a "nem szabad" vagy "hozzám" parancs.Ha meg nem tudom szóval visszafogni,pórázon sétáltatom és szájkosárral.Így nem tud a ló lábához kerülni.
2012. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
16-os Én is így gondolom, hagyni fogom, hogy megvédje magát, nehogy már ez a nagykutyások gondja legyen!
2012. máj. 2. 15:17
 20/29 anonim ***** válasza:
61%
Tudod, én mit utálok? Az ilyen szemellenzős, buta embereket, mint te. És az ilyen kérdésektől és kommentektől áll égnek a hajam, mint amit te itt most levágtál. Nem egyszer találkoztam össze séta közben nagytestű kutyákkal, akik nem kérdeztek, csak támadtak, pedig az én kutyám normális. Most mondjam azt én is, hogy az összes nagytestű kutya egy agresszív, neveletlen, idegbeteg dög?
2012. máj. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!