Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állattartás lakótelepen....

Állattartás lakótelepen. Lehetséges? Könyörgöm.

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. 2 éve történt, hogy meghalt a kutyám. Aki születésemtől kezdve ismertem. Mamáéknál tartottuk. Lassan 3 év telt el de még mindig nem tudom feldolgozni. Ő volt a legeslegjobb barátom. Ahogy ezeket a sorokat írom, még most is könnyezik a szemem. A lényeg az, hogy nagyon szeretnék egy kiskutyát. De lakótelepen lakunk már 4 éve és anya nem akar kutyát mert akkor tiszta szőr lesz minden meg ürülék. Én tényleg gondját viselném, egy nap kétszer levinném sétálni, etetném és takarítanék utána, csak legyen egy kis kutyám. A kérdésem: Nem tudtok olyan kutyát ami direkt szoba kutyus és könnyű szokatni egy bizonyos helyre ahova a dolgát végzi? Előre is nagyon köszönöm.

2012. máj. 6. 01:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is a havanese-t ajánlom, az édesanyámé abszolút szobatiszta (mondjuk anyu minden nap háromszor, ugyanabban az időpontban leviszi az utcára), rendkívül kedves, nem hullik a szőre.

Itt egy kép róla:

[link]

2012. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos anyud kutyája! :)
2012. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!