Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van aki a Cerberoshoz vitte a...

Van aki a Cerberoshoz vitte a kutyáját?

Figyelt kérdés

nevelési szándékkal...eredmények?árak?megérte?

VAn aki tag? Mi az értelme a tagságinak?


2012. máj. 6. 17:03
 1/4 Catz ***** válasza:
Igen, megtanultam kezelni a domináns kutyámat! :)
2012. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Elég sokan vannak olyanok. Ivartalanított és örökbefogadott kutyákra van kedvezmény, ha jól tudom, és eddig csak egy olyan elmebajossal találkoztam, akinek nem jött be, de neki is azért, mert nem volt hajlandó elismerni, hogy nem lehet mindent jutalomfalattal megoldani.

Az értelme alapvetően az, hogy nem elsősorban a kutya lesz okosabb, hanem te tanulsz meg problémamentes társat nevelni a kutyádból azáltal, hogy kielégíted az igényeit és jó falakvezére leszel. Problémás kutyákkal is sokat foglalkoznak, és nem nagyon hallottam még olyat, hogy bárkit is elküldtek volna megoldás nélkül. Ezt a szaktudást persze meg kell fizetni, nem a Cerbi a legolcsóbb suli az országban, de a konkrét árakat kérdezd meg tőlük inkább.

2012. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Igen, mi oda járunk, ma is voltunk például. :)

Most csak annyit, hogy a legjobb kutyasuli véleményem szerint, imádjuk és élvezzük minden percét amit ott töltünk, a kutya is meg mi is.


Most nem fogok bele túl nagy mesébe, mert baromi késő van és muszáj aludnom, de holnap mindenre válaszolok itt, ha érdekel.

(Csak emelett a kérdés mellett nem tudtam elmenni szó nélkül. :) )


Ha a fentieken túl jutott eszedbe még kérdés csak írd le nyugodtan.

2012. máj. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is oda járunk és imádjuk!!! Szerintem az egyik legjobb iskola Magyarországon! Nagyon jó szakemberek, profik és nem általánosítanak, teljesen kutya-gazdi specifikus tanácsokat kaphatsz a kérdéseidre! Szerintem menj el és nézd meg személyesen! az mindent elmond! :-)
2012. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!